0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Toks gražus, toks liūdnas...

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Toks gražus, toks liūdnas..." aprašymas

"Toks gražus, toks liūdnas..." - tai monografija apie Jono Juškaičio kūrybą.

Monografijoje keliami tikslai: išryškinti Juškaičio lyrikos meninio pasaulio savitumą, egzistencines ir dramatines situacijas, priartėti prie svarbiausių idėjų ir jų raiškos. Aptarti lyrikos raidą ir įrašyti Juškaičio kūrybą į lietuvių lyrikos istoriją: atskleisti ryšius su poetine tradicija ir susieti su pagrindiniais kūrybos kontekstais – sovietmečio ir egzodo poezija, su jų prasminėmis struktūromis ir su tuo laiku sparčiai vykusiais modernėjimo procesais.

  • Autorius: Virginija Balsevičiūtė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461804

Parašykite atsiliepimą apie "Toks gražus, toks liūdnas..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Virginija Balsevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Toks gražus, toks liūdnas...", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Toks gražus, toks liūdnas..." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Toks gražus, toks liūdnas..." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Toks gražus, toks liūdnas..."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virginija Balsevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Toks gražus, toks liūdnas..." perkama kartu