0

Toksiški tėvai

  • Nuolaida knygai -30%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 5.50 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-07-13 Dominyka

Puiki knyga. Labai svarbi ir reikalinga.

Informacija

Toksiški tėvai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9785415023646

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Toksiški tėvai" aprašymas

Naujausia autorės knyga - "Mamos, nemokančios mylėti" .

Augti su toksiškais tėvais yra traumuojanti patirtis ne tik vaikystėje – patirtos skriaudos ir manipuliacijos žlugdo net ir suaugus. Mokslininkės, psichologės Susan Forward ir rašytojo bei prodiuserio Craig Buck knyga „Toksiški tėvai“ taps išsivadavimu ir naujo gyvenimo pradžia, nepaisant to, kiek laiko kenčiate.

Knygos autorė pateikia tikras jau suaugusių žmonių, augusių su toksiškais tėvais, istorijas, analizuoja jas ir pataria, kaip padėti sau išsilaisvinti iš nusistovėjusių elgesio modelių ir beviltiškų santykių su tėvais, kaip atrasti naują pasaulį, kuriame galėtumėte pasitikėti savimi, pajusti savo vidinę stiprybę ir emocinę nepriklausomybę.

Pirmiausia autorė pateikia požymius, kad tikrai augote su toksiškais tėvais ir kad santykiai vis dar yra nesveiki. Jeigu vaikystėje tėvai jums kartojo, kad esate blogas ir nieko vertas, baudė jus fizinėmis bausmėmis, jeigu turėjote rūpintis jais, kai iškildavo kokių nors problemų, jeigu bijodavote savo tėvų ar jie darė jums ką nors, kas turėjo likti paslaptyje, tai augote su toksiškais tėvais. Galbūt jums pavyko nuo to išsilaisvinti, tačiau labai gali būti, kad vis dar gyvenate tarsi užburtame nuodingų santykių rate.

Jeigu ir dabar tėvai elgiasi su jumis kaip su vaiku, jeigu patiriate stiprias emocines ar net fizines reakcijas po to, kai praleidžiate šiek tiek laiko su tėvais, jeigu tėvai jus kontroliuoja grasinimais ir kaltės jausmu ar manipuliuoja naudodami pinigus, jeigu nepaisant visko, ką darote, vis tiek jaučiate, kad tėvams neįtiksite, vadinasi, jums reikia ieškoti išsilaisvinimo.

„Dinamiška, galinga ir sukrečianti knyga. Ji suteikia didžiulę viltį ir supratimą. Ji tikrai gali išgelbėti gyvenimą“.
Abigail Van Buren, „Dear Abby“ (patarimų skilties JAV spaudoje autorė)

„Susan Forward laikau viena geriausių mūsų laikų psichologių“.
John Bradshaw, savigalbos knygų autorius, pedagogas, konsultantas

S. Forward – pasaulyje žinoma terapeutė ir dėstytoja, veda grupinius užsiėmimus ir mokymus. Ji yra kelių New York Times bestselerių autorė, rašo apie tėvų ir vaikų, vyro ir žmonos, uošvių ir žentų bei marčių santykius, meilę ir melą šeimoje, išdavystę, emocinį šantažą.
Daugiau nei penkerius metus S. Forward vedė ABC radijo pokalbių laidą, Kalifornijoje įkūrė pirmąjį privatų gydymo po seksualinio išnaudojimo centrą. Gyvena Los Andžele ir turi du suaugusius vaikus.

Craig Buck – knygos „Toksiški tėvai“ bei dar poros Susan Forward knygų bendraautorius, kino ir televizijos prodiuseris bei rašytojas. Rašo žmonių elgsenos temomis žurnalams ir laikraščiams. Su žmona ir dukra gyvena Los Andžele.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Šimkuvienė

ĮŽANGA

TOKSIŠKI TĖVAI. KOKIE JIE?

Visi tėvai retsykiais pasielgia blogai. Auklėdama savo vaikus padariau keletą didelių klaidų, dėl kurių jiems (ir man) teko daug kentėti. Jokie tėvai negali ištisai būti emociškai teigiami. Visiškai normalu, jei tėvai retsykiais aprėkia savo vaiką. Visi tėvai kartais tampa perdėtai valdingi. Ir daugelis tėvų (tegu ir labai retai) iškarsią vaikams kailį. Ar šios silpnumo akimirkos reiškia, kad tėvai žiaurūs ar niekam tikę?

Be abejo, ne. Tėvai irgi yra žmonės ir turi daugybę savų problemų. Daugelis vaikų visai nenukenčia nuo atsitiktinių jų pykčio proveržių, jei juos su kaupu atsveria tėvų meilė ir supratingumas.

Tačiau yra daug tėvų, kurių neleistinas elgesys nuolat kartojasi visą vaiko gyvenimą. Tokie tėvai kenkia savo vaikams.

Ieškant žodžio, kuriuo galėčiau bendrai įvardyti kenksmingą tokių tėvų elgseną, iš galvos neišėjo žodis „toksiškas". Kaip ir cheminės medžiagos - toksinai, tokie tėvai emociškai apnuodija visą vaiko asmenybę, o augant vaikui, auga ir jo skausmas. Kaip dar geriau negu žodžiu „toksiški" galėtume apibūdinti tėvus, traumuojančius, skriaudžiančius ir juodinančius savo vaikus, kai tai dažniausiai tęsiasi net ir vaikams užaugus?

Sakydami, kad toks tėvų elgesys tampa dažnas arba periodiškai kartojasi, nepamirškime, kad gali būti išimčių. Seksualinė arba fizinė skriauda gali būti tokia traumuojanti, kad dažnai pakanka ir vieno karto, kad būtų padaryta didžiulė emocinė žala. Deja, vaikų auklėjimas - vienas pačių svarbiausių mūsų gebėjimų - vis dar labai dažnai grindžiamas paveldėtomis tradicijomis. Mūsų tėvai auklėjimo įpročius daugiausia perėmė iš tų žmonių, kurie gal ir nebuvo tokie jau puikūs šios srities žinovai - savo tėvų. Daugelis laiko išbandymus atlaikiusių ir iš kartos į kartą perduodamų auklėjimo metodų, paprastai tariant, yra niekam tikę patarimai, pridengti išminties skraiste (prisimenate posakį „Lenk medį, kol jaunas"?).

2019-07-13

Puiki knyga. Labai svarbi ir reikalinga.

2018-01-29

Gyvenimą keičianti, išlaisvinanti knyga.

2017-10-12

Labai išsami, stipri knyga, žmonėms, kurie vaikystėje patyrė suaugusiųjų žmonių neteisingą elgesį jų atžvilgiu: psichologinį ir fizinį smurtą ir pan.

Parašykite atsiliepimą apie "Toksiški tėvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Craig Buck, Susan Forward parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Toksiški tėvai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Toksiški tėvai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Toksiški tėvai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Toksiški tėvai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Craig Buck, Susan Forward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Toksiški tėvai" perkama kartu