TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Toksiški tėvai

4.9
(24 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,12 €
Kaina su kodu: 5,25 €
Nuolaidos kodas: VAU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-07 Kristė

Man patinka, kaip ši knyga taip pat padėjo man rasti panašių toksiškų modelių savyje


2023-12-31 13.115 InStock
Į krepšelį

Knygos "Toksiški tėvai" aprašymas


„Toksiški tėvai“ – gerai žinomų autorių Susan Forward ir Craig Buck darbas, kurį verta perskaityti visiems. Knygoje kalbama apie tai, kaip gyvenimas su toksiškais tėvais daro įtaką žmogaus ateities sprendimams.

Atrodytų, kad ši knyga nėra skirta tiems, kurių tėvai vengė smurto, nebuvo kankinami priklausomybių ir t.t., tačiau tiesa ta, kad kartais gana sunku atpažinti psichologinį smurtą ir manipuliacijas. Jei turite vaikystės nuoskaudų, jei šiandien kankinatės dėl prastai susiklosčiusių santykių su tėvais, jei turite savo vaikų – knyga „Toksiški tėvai“ yra skirta jums.

Užaugę su toksiškais tėvais manote, kad problemos baigiasi pradėjus savarankišką gyvenimą? Autoriai Susan Forward ir Craig Buck teigia, kad tai traumuoja ne tik vaikystę, bet psichologinės problemos tęsiasi suaugus. Knyga „Toksiški tėvai“ atvers akis ir padės susivokti savyje.

Šioje populiariosios psichologijos žanro knygoje rasite tikras suaugusių žmonių istorijas. Visi jie augo su toksiškais tėvais ir autoriai išnagrinėja jų patirtį bei padeda suprasti, kaip reikėtų keisti savo elgseną ir išsilaisvinti iš žlugdančių santykių. Jums atsivers beribės galimybės!

Kas tie toksiški tėvai? Knygos įžangoje autoriai teigia, kad daugelis gimdytojų padaro klaidų. Jie gali apšaukti vaiką, elgtis perdėtai valdingai. Tai tikrai nereiškia, kad tėvai savo vaikų nemyli ir yra žiaurūs. Tačiau šie žmonės turi savo psichologinių problemų, o atsitiktiniai pykčio priepuoliai didelės žalos nepadaro, jei tik visą kitą laiką šeimoje vyrauja meilė, parama ir supratimas. Visgi yra tėvų, kurie visą savo gyvenimą elgiasi neleistinai ir taip griauna savo vaikų gyvenimą. Jie emociškai nuodija vaiko asmenybę ir užaugina savęs nekenčiančius, nepasitikinčius žmones.

Pirmoje knygos dalyje autoriai Susan Forward ir Craig Buck nagrinėja, kaip elgiasi įvairių skirtingų tipų toksiški tėvai. Analizuojama, kokiais būdais jie traumavo, o gal vis dar traumuoja savo vaikus. Bausmės, manipuliacijos, kontrolė… Visa tai nėra normalus auklėjimo būdas ir autoriai griauna tobulų tėvų mitą.

Antra knygos dalis apima patarimus, kuriuose paprastai ir praktiškai aiškinama, kaip išsivaduoti iš žlugdančių santykių ir atkurti jėgų pusiausvyrą, nes su tėvais teks bendrauti ir toliau. Knyga „Toksiški tėvai“ padės atgauti vidinę stiprybę, emocinę laisvę ir pasitikėjimą savimi. Tai pabėgimo iš uždaro rato gairės.

Psichologinė knyga naudinga visiems vaikystėje patyrusiems bet kokios formos tėvų skriaudą. Knyga įkvėps įveikti vidinius demonus ir pakeisti žlugdančius santykius. Leidinį būtina perskaityti ir tiems, kurie šiandien augina vaikus.

Susan Forward – garsi JAV psichoterapeutė, populiarių knygų autorė, laidų viešnia, mokymų lektorė. Jos knygos apie tėvų, vaikų, porų, uošvių ir kitų įvairiais ryšiais susaistytų žmonių santykius tapo „The New York Times“ bestseleriais. Autorė verčiasi privačia praktika, taip pat konsultuoja medicinos įstaigose. Psichoterapeutė įkūrė pirmąjį privatų seksualinės prievartos gydymo centrą Los Andžele.

Craig Buck – Susan Forward knygų bendraautorius, kino ir televizijos prodiuseris. Jis rašo žmonių elgsenos temomis žurnalams ir laikraščiams.

Trumpas aprašymas teigia, kad knyga naudinga kiekvienam. Kviečiame ją įsigyti internetu. Domina kitokie kūriniai? Ieškote įdomių veikėjų ar nenuspėjamų siužetų? Online knygyne galite nusipirkti visko! Skaitykite santraukas bei aprašymus, įvertinkite puslapių skaičių, pavartykite ištraukas ir tikrai išsirinksite gerą skaitinį. Ar jis vertas dėmesio pasufleruos ir apžvalgos bei atsiliepimai. Ieškote galimybės apsipirkti pigiau? Gerų kainų rasite tarp akcijų ir išpardavimų!

ĮŽANGA

TOKSIŠKI TĖVAI. KOKIE JIE?

Visi tėvai retsykiais pasielgia blogai. Auklėdama savo vaikus padariau keletą didelių klaidų, dėl kurių jiems (ir man) teko daug kentėti. Jokie tėvai negali ištisai būti emociškai teigiami. Visiškai normalu, jei tėvai retsykiais aprėkia savo vaiką. Visi tėvai kartais tampa perdėtai valdingi. Ir daugelis tėvų (tegu ir labai retai) iškarsią vaikams kailį. Ar šios silpnumo akimirkos reiškia, kad tėvai žiaurūs ar niekam tikę?

Be abejo, ne. Tėvai irgi yra žmonės ir turi daugybę savų problemų. Daugelis vaikų visai nenukenčia nuo atsitiktinių jų pykčio proveržių, jei juos su kaupu atsveria tėvų meilė ir supratingumas.

Tačiau yra daug tėvų, kurių neleistinas elgesys nuolat kartojasi visą vaiko gyvenimą. Tokie tėvai kenkia savo vaikams.

Ieškant žodžio, kuriuo galėčiau bendrai įvardyti kenksmingą tokių tėvų elgseną, iš galvos neišėjo žodis „toksiškas". Kaip ir cheminės medžiagos - toksinai, tokie tėvai emociškai apnuodija visą vaiko asmenybę, o augant vaikui, auga ir jo skausmas. Kaip dar geriau negu žodžiu „toksiški" galėtume apibūdinti tėvus, traumuojančius, skriaudžiančius ir juodinančius savo vaikus, kai tai dažniausiai tęsiasi net ir vaikams užaugus?

Sakydami, kad toks tėvų elgesys tampa dažnas arba periodiškai kartojasi, nepamirškime, kad gali būti išimčių. Seksualinė arba fizinė skriauda gali būti tokia traumuojanti, kad dažnai pakanka ir vieno karto, kad būtų padaryta didžiulė emocinė žala. Deja, vaikų auklėjimas - vienas pačių svarbiausių mūsų gebėjimų - vis dar labai dažnai grindžiamas paveldėtomis tradicijomis. Mūsų tėvai auklėjimo įpročius daugiausia perėmė iš tų žmonių, kurie gal ir nebuvo tokie jau puikūs šios srities žinovai - savo tėvų. Daugelis laiko išbandymus atlaikiusių ir iš kartos į kartą perduodamų auklėjimo metodų, paprastai tariant, yra niekam tikę patarimai, pridengti išminties skraiste (prisimenate posakį „Lenk medį, kol jaunas"?).


  • Pavadinimas originalo kalba: Toxic Parents
  • Autorius: Susan Forward, Craig Buck
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023646
  • Vertėjas: Ieva Šimkuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-06-07

Man patinka, kaip ši knyga taip pat padėjo man rasti panašių toksiškų modelių savyje

2023-06-07

Autorė pasakoja apie dalykus, kurių anksčiau nebūčiau laikiusi neįprastais - toksišką elgesį, kalbą ir pan.

2023-06-06

Manau, kad kiekvienas turėtų tai perskaityti, nepaisant to, kokius santykius turėjo su tėvais. Jis gali būti naudojamas aptikti toksiškus žmones ir santykius gyvenime, taip pat parodo, kokią žalą tai gali padaryti.

2023-06-05

nors tokios knygos padeda, mes visi turėtume ieškoti terapijos, o ne patys susitvarkyti su ja (to aš tuo metu nedariau).

2023-05-31

Emociškai paliečianti knyga. Daugybė realių žmonių įžvalgų, kurios šiandien skamba mums visiems.

2021-09-02

Gera knyga, suprasti tėvus ir senelius. jie visai to net nesupranta, kad buvo kažkas ne taip.bet mes jau galime suprasti. todėl labai svarbu tai skaityti.

2021-09-01

O kas iš to kad jie toksiški, juk suaugusio žmogaus nepakeisi. nebent kad pats netaptum tokiu savo vaikams.

2021-08-05

Mano galva, labai gera knyga. Tikrai rekomenduoju.

2021-08-04

Paskaičius šią knygą , pagerėjo mano sąntykiai tiek su draugu, tiek su tėvais. labai suprasti, piežastis, kodėl taip nutiko. Kai matome pasekmes, tuomet vyksta daug konfliktų.

2021-08-03

Skaitant šią knygą, yra didelė grėsmė pradėti konfliktuoti su tėvais. Bet aš gapvoju, jog praeities vistiek nepakeisi ir neatsuksi laiko atgal. Bet labai svarbu auginantiems vaikus perskaityti, kad netapt patiems toskiškais

2021-07-22

Aš paprastai nekenčiu savipagalbos knygų, tačiau ši buvo lengvai skaitoma, nebuvo pamokslaujama ir baigėsi visai ne taip, kaip maniau.

2021-07-22

Labai įdomi ir įžvalgi knyga. Gera analizė, nebūčiau net pagalvojusi apie kai kuriuos dalykus. Jaučiu, kad kažko tikrai išmokau.

2021-07-21

Ji yra labai aktuali. Emocijos bėgant metams taip ir nesikeičia. Labai ačiū Dr. Forward, tai buvo emocinga ir labai reikalinga.

2021-07-20

Tai puiki knyga apie tai, kaip tėvai gali iš tikrųjų sugadinti savo vaikus.

2021-07-19

Tėvai mumyse sodina psichines ir emocines sėklas - sėklas, kurios auga mums augant. Kai kuriose šeimose tai yra meilės, pagarbos ir nepriklausomybės sėkla. Tačiau daugelyje kitų jos yra baimės, įsipareigojimų ar kaltės sėklos.

2021-07-16

Na, man tai kažkas naujo ir visai netikėta buvo, niekada nebuvau pagalvojus, jog vienokius ar kitokius gyvenime dalykus, pasitikėjimo klausimus ir kitką lemia vaikystės patirtys. buvo įdomu ir naudinga.

2021-07-05

Ypač naudinga perskaityti vaikystėje patyrusiems tėvų skriaudą. Autorė pateikia labai naudingas įžvalgas, dalinasi patarimais kaip pagerinti savo emocinę būklę patyrus tokius išgyvenimus.

2021-07-01

Man Toksiški tėvai yra įžvalgi knyga, leidžianti ištremti praeities demonus. Įveikti toksiškų santykių įtaką ir pagaliau turėti asmeninę laisvę mėgautis gyvenimu su meile, viltimi, ramybe.

2021-04-14

gera knyga, verta perskaityt, ypač kas auginat vaikus.

2021-02-26

Labai naudinga knyga, kuri priverčia suprasti nelaimingus ir piktus žmones.

2019-07-13

Labai puiki knyga. Rekomenduoju visiems - patyrusiems vienokį ar kitokį smurtą ar norintiems geriau suprasti tėvų ir vaikų santykių specifiką, patiems auginantiems vaikus ar turintiems sunkumų bendraujant su savo tėvais ar globėjais, o ir norint geriau suprasti, kas vyksta žmogaus, kuris patiria tokio tipo traumines patirtis, viduje ir geriau jį suprasti.

2019-07-13

Puiki knyga. Labai svarbi ir reikalinga.

2018-01-29

Gyvenimą keičianti, išlaisvinanti knyga.

2017-10-12

Labai išsami, stipri knyga, žmonėms, kurie vaikystėje patyrė suaugusiųjų žmonių neteisingą elgesį jų atžvilgiu: psichologinį ir fizinį smurtą ir pan.

Parašykite atsiliepimą apie "Toksiški tėvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Craig Buck, Susan Forward pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Toksiški tėvai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Toksiški tėvai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Toksiški tėvai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Toksiški tėvai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Craig Buck, Susan Forward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Toksiški tėvai" perkama kartu