ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 91% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tolimos valandos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-05-17 milda

Skaičiau visus tris jos romanus, bet Tolimos valandos patiko labiausiai


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.99 SoldOut

Knygos "Tolimos valandos" aprašymas

"Juk žinote, kaip sakoma: laiškas visada ieškos skaitytojo; anksčiau ar vėliau, norėsi ar ne, žodžiai vis tiek prasibraus į šviesą ir atskleis savo paslaptis."


Romanas "Tolimos valandos" - prasidėjo nuo laiško. Laiško, kuris pusę amžiaus laukė pamirštame pašto krepšyje blausioje pastogėje, niekuo neišsiskiriančiame name Bermondse.

Edės Berčil ir jos motinos santykiai niekada nebuvo artimi, bet kai vieną sekmadienio popietę į namus atkeliauja seniai pamestas laiškas su atgaliniu Mailderhesto pilies Kento grafystėje adresu, Edė pradeda įtarti, kad emocinis motinos santūrumas slepia seną paslaptį.

Po penkių dešimtmečių dukra imasi narplioti šią mįslę.

Viešėdama griūvančioje pilyje Edė pradeda aiškintis paslaptingą motinos praeitį. Tačiau Mailderhesto pilies akmenys slepia ir daugiau mįslių. Edei tenka atskleisti tai, ko ji visai nesitikėjo. Praeities slegiama tiesa ilgai laukė žmogaus, galėsiančio ją išnarplioti.


"Viena mano, kaip rašytojos ir asmens, manijų – sudėti sluoksniais laiką: praeitis niekada neišnyksta, ji grįžta ir persekioja dabartį. O siužetas, žodžiai ir knygos struktūra yra puiki priemonė toliau tyrinėti laiko temą."

Kate Morton


Kate Morton (g. 1976) – australų rašytoja, pelniusi savo šalies ir tarptautinį pripažinimą. Jos knygos pasaulyje parduotos 7 mln. tiražu, išverstos į 26 kalbas, skaitomos 38 šalyse. Lietuvos skaitytojams ši autorė pažįstama iš romanų „Rivertono dvaro paslaptis“ (2007) ir „Užmirštas sodas“ (2010).


Iš anglų kalbos vertė Regina Šeškuvienė

  • Autorius: Kate Morton
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 600
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955164180

Kiti taip pat domėjosi


2016-05-17

Skaičiau visus tris jos romanus, bet Tolimos valandos patiko labiausiai

Parašykite atsiliepimą apie "Tolimos valandos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tolimos valandos", Kate Morton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kate Morton su knyga "Tolimos valandos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tolimos valandos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kate Morton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tolimos valandos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tolimos valandos" perkama kartu