0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tonis Soprano apie vadybą

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tonis Soprano apie vadybą


2021-06-30 20.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tonis Soprano apie vadybą" aprašymas
Tikiu, kad ši knyga "Tonis Soprano apie vadybą" bus naudinga kiekvienam kuriančiam, ieškančiam ir iššūkių nevengiančiam vadovui, nes „Tonis Soprano apie vadybą" - absoliučiai naujas požiūris į organizacijos valdymą. Atrodytų, nusikalstamą veiklą vykdančios organizacijos valdymas nieko bendra neturi su mūsų verslu, tačiau Tonis, kaip ir kiekvienas vadovas, kasdien sprendžia tuos pačius motyvavimo, delegavimo, žinių perteikimo, konfliktų reguliavimo ir kitus klausimus.

 

Atrodytų, jam taip paprasta... pistoletas prie smilkinio, trumpas paliepimas ir vadovas gali būti ramus, kad bus įvykdyta. Kita vertus, pistoletas yra tik simbolis, reiškiantis paliepimo svarbą ir nekvestionavimą. Ar ne tą patį simbolizuoja mandagus pasakymas „prašau", lydimas atitinkamo žvilgsnio, intonacijos, veido išraiškos..?

Kiekviena organizacija - tai žmonių grupė. Kiekvienas žmogus skirtingas savo asmenybės bruožais. Vadinasi, vienodų organizacijų nebūna. Natūralu, kad ir valdymo instrumentai negali būti vienodi, o ir vadyboje vienos tiesos nėra. Tačiau visi vadovai turi vienodą uždavinį - nukreipti organizacijos narius siekti tikslo.

 

Ši neįprasta knyga "Tonis Soprano apie vadybą" padės jums pažvelgti į vadybą kitaip.


Amerikiečių mėgstamo gangsterio inspiruotos vadovavimo pamokos.

Kaip vadovui, Toniui Sopranui nuolat tenka susidurti su naujais žmonėmis ir naujomis problemomis. Jis vadovauja tuo metu, kai viskas be perstojo kinta, kai viena nepalanki padėtis keičia kitą, kai daug stresų ir mažai sąjungininkų. Nepaisant laiko ir išteklių stokos jis vadovauja efektyviai. Kažkur girdėta? Tonio Soprano būdas naujas ir kitoks nei kiti. Tačiau jei jis toks nebūtų, ir jei jis nebūtų veiksmingas, tai ir ši knyga niekam nebūtų reikalinga.

  • Autorius: Anthony Schneider
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 273
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9682-9-X

Parašykite atsiliepimą apie "Tonis Soprano apie vadybą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Anthony Schneider parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tonis Soprano apie vadybą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tonis Soprano apie vadybą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tonis Soprano apie vadybą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tonis Soprano apie vadybą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anthony Schneider tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tonis Soprano apie vadybą" perkama kartu