0

Tos mėlynos jo akys

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2020-05-23 sad

Gaila, kad negalima įsigyti šios knygos.

Informacija

Tos mėlynos jo akys

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090304655

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Jausmingų romanų autorė Lisa Kleypas sukūrė kvapą gniaužiantį, karštą ir įtemptą romaną „Tos mėlynos jo akys“, kuriame karaliauja meilė, kerštas, aistra ir neapykanta.

Hardis Ketisas – tikras mėlynakis nelabasis. Jis tapo milijonieriumi, nepaisant to, kad neturėjo nei tinkamos kilmės, nei užnugario. Jis turi krūvas priešų, kuriuos įveikė kopdamas į naftos verslo viršūnę. Jo karštas kraujas ir neramios mintys traukia ir šiek tiek gąsdina, tačiau pažvelgus giliau galima įtarti jautraus ir nuoširdaus žmogaus sielą.

Heivena Trevis atsisakė šeimos jai parinkto gyvenimo kelio, o drauge ir šeimos pinigų. Ji ištekėjo už vyro, kuris nepatiko jos šeimai ir gyvenimas pasisuko gerokai pavojingiau nei Heivena tikėjosi. Praėjus vos dvejiems metams, ji grįžo namo pasižadėjusi sau, jog joks vyras nebepalies jos širdies. Hardis Ketisas – šeimos priešas – tad jis yra paskutinis žmogus, kurio buvimo netoliese pageidauja Heivena. Ypač po to, ką patyrė. Ir vis dėlto juk ne viskas vyksta taip, kaip mes suplanuojame, o ugnis kartais įsiplieskia ir, rodos, visiškai užgesusiose žarijose.

Romane „Tos mėlynos jo akys“ Lisa Kleypas pasinaudoja savo žymiausiais triukais, kurdama savo pasakojimų veikėjus - ir tuos, kuriuos norisi mylėti ir tokius, kurių smagu nekęsti. Ši knyga prikaustys dėmesį iki pat atomazgos, o dviejų žmonių pasauliai atsiskleis su kiekvienu magišku žodžiu.

Šiuolaikinis meilės romanas „Tos mėlynos jo akys“ – tai antroji autorės knyga apie Trevisus. Pirmoji „Jos vardas Libertė“ pasakojo apie Libertės ir Geidžo Treviso meilę.

„Be galo jaudinanti meilės istorija... Ji privertė mane braukti ašaras ir nemiegoti iki paryčių stengiantis užbaigti knygą iki galo.“
The Post and Courier

„Įtraukiantis, taisykles laužantis romanas, kuris pakelia aistrą į visiškai naują lygį.“
Publishers Weekly

„Seksuali istorija. Herojus Hardis Ketisas žavi moteris visame pasaulyje!“
Lifetime Entertainment

Lisa Kleypas (g. 1964) – Velslio (Wellesley) koledže baigė politikos mokslus. Yra laimėjusi RITA apdovanojimą už istorinius romanus ir šiuolaikinę moterų grožinę literatūrą. Jos romanai tampa bestseleriais ir yra verčiami į keturiolika kalbų. Rašytoja savo pirmąją knygą išleido būdama 21 metų. 1985 metais ji tapo "Mis Masačusetsas".
Gyvena Vašingtono valstijoje su vyru ir dviem vaikais.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

2020-05-23

Gaila, kad negalima įsigyti šios knygos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu