-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Toskana. Florencija. Magiška žemė

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Toskana. Florencija. Magiška žemė" aprašymas

Dalia Smagurauskaitė jau penkerius metus gyvena ir dirba Renesanso mieste Florencijoje, Italijoje. Būtent čia ji ėmėsi įgyvendinti kelionių po Toskaną projektą www.unseentuscany.com. Autorė, kalbanti keturiomis užsienio kalbomis, Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, o Vilniaus dailės akademijoje – meno istoriją ir teoriją.Ieškodama naujų galimybių ir patirčių, pasinaudojo programa „Europos savanorių tarnyba“ ir išvyko padirbėti Florencijos savivaldybei priklausančiame Palazzo Vecchio muziejuje. Iš arti susipažinusi su italų kultūra ir ja susižavėjusi, Dalia iki šiol ją tyrinėja.Autorė vadovauja informaciniam tinklapiui apie Toskaną lietuvių ir anglų kalbomis, publikuoja straipsnius Lietuvos spaudoje, fotografuoja, daug keliauja ir... nepradeda ryto be mažo puodelio espresso kavos.


Toskana, Florencija – magiška žemė, dar vadinama Europos kultūros lopšiu, Renesanso gimtine. Šią vietą bent kartą gyvenime privalo aplankyti kiekvienas.Knygoje "Toskana. Florencija. Magiška žemė" susipažinsite su įvairiapuse ir turtinga šio krašto kultūra, italų gyvenimo būdu. Nuostabi, pažinimo džiaugsmo ir kelionių žavesio kupina Dalios Smagurauskaitės knyga, parašyta su išmanymu ir puikiu humoro jausmu, įkvėps atrasti dar nematytas vietas ir nepažintus žmones, paragauti toskanietiškos virtuvės patiekalų bei gero vyno, pasigėrėti kalnais, saule, jūra ir vynuogynais nusėtais peizažais.


"Jūs nė neįsivaizduojate, kokia dieviška šalis ji yra šiuo metu;

vynmedžiai pasipuošė jaunais lapeliais, tarsi nukaldintas auksas"


John RuskinNauja autorės knyga "Saulės sala Sicilija"


Pirmasis Dalios Smagurauskaitės romanas „Madraso deimantas“.


  • Autorius: Dalia Smagurauskaitė
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105193

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Toskana. Florencija. Magiška žemė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Dalia Smagurauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Toskana. Florencija. Magiška žemė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Toskana. Florencija. Magiška žemė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Toskana. Florencija. Magiška žemė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Toskana. Florencija. Magiška žemė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Smagurauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Toskana. Florencija. Magiška žemė" perkama kartu