0

Totali blaivybė ar totali kontrolė

  • Nuolaida knygai -23%
3.8
(8 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 3.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-10-25 Tadas

Superinė knyga! Gyvenime daugiau nebevartosiu psichotropinių medžiagų...

Informacija

Totali blaivybė ar totali kontrolė


2020-09-30 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Totali blaivybė ar totali kontrolė" aprašymas

Šia knyga "Totali blaivybė ar totali kontrolė" psichoterapeutas M. G. Maksimalietis siekia parodyti, kad visa monetarinė sistema, šiuolaikinė pasaulio tvarka laikosi ant narkomanijos pamatų; kad tai - mechanizmas, generuojantis išskirtines galias sistemos valdytojams, o visus kitus žmones paverčiantis atitinkamai suprogramuotomis šios sistemos detalėmis.

Knygoje "Totali blaivybė ar totali kontrolė" pristatoma autoriaus iššifruota priklausomybių formavimosi psichoschema. Šis atradimas suteikia žmonėms galimybę tikslingai siekti žalingų priklausomybių išformavimo. Parodoma, kaip šią psichoschema jau naudoja sistemos sergėtojai ir žmonėms dar nežinomu specifiniu būdu specialiai formuojamos žalingos priklausomybės. Visa tai daroma vardan to, kad žmogus taptų priklausomas nuo pagrindinių monetarinės sistemos išlaikytojų: narkomanijos bei farmacijos verslų. Autorius pasakoja, kokias išskirtines galias įgyja Maksimalistas - totalus blaivininkas, ir ką praranda žmogus, kurį valdo žalingos priklausomybės.
Pristatoma M. G. Maksimaliečio suformuota Maksimalizmo ideologija ir jos svarba žmonijos ateičiai.

2020-08-25

Autoriaus komentaras, apacioj, tai va knygu pirkejai jis laiko jus degradavusiais, pirkdami palaikot toki plokscios zemes salininka.... !!
Po aktyvaus A.Lukašenkos palaikymo sulaukiau kaltinimų, kad tai darau užverbuotas už Rusijos rublius. Tai noriu jums kaltintojams pranešti, kad aš pakankamai užsidirbu pats ir ne rubliais, efektyviai gydydamas tokius, kaip jūs, buvusius Soroso gerbėjus - laisvės degraduoti siekėjus, nuo degradacijos narkomanijoje...

2018-01-05

Knyga yra reklaminio pobūdžio, joje pateikiami labai supaprastinti geopolitiniai, sociologiniai, finansiniai veiksniai, juoda-balta tipo pasaulėžiūra. Tokios "informacijos" pilnas youtube, skirtas lengvatikiams. Tačiau aš už tokį judėjimą, kadangi blaivininkų klubų Lietuvoje negali būti per daug.

2017-10-25

Superinė knyga! Gyvenime daugiau nebevartosiu psichotropinių medžiagų...

2017-09-20

Šios knygos autorius turėtų gauti Nobelio premiją. Tai ką jis aprašė yra rimtas atradimas. Taip išeina, kad jis atrado naujo tipo energiją su kuria galima įjungti informacinius turinius žmogaus psichikoje paverčiant juos tikėjimais. Geras, esame tikrų tikriausi biorobotai.

2017-09-20

Šios knygos autorius turėtų gauti Nobelio premiją. Tai ką jis aprašė yra rimtas atradimas. Taip išeina, kad jis atrado naujo tipo energiją su kuria galima įjungti informacinius turinius žmogaus psichikoje paverčiant juos tikėjimais. Geras, esame tikrų tikriausi biorobotai.

2017-09-03

Super knyga!!! Ji privalo atsirasti visose mokymo įstaigose. Rekomenduoju ne tik tiems, kas jau turi žalingų priklausomybių bet ir ypatingai jaunimui. Ši knyga, tai galingas ginklas prieš visus nusistovėjusius mitus apie tariamą alkoholio naudą. Labai tikiuosi, kad ją perskaitys kuo daugiau jaunimo.

2017-08-03

Knyga neverta dėmesio. Pilstymas iš "tuščio" į "kiaurą". Juokinga tai, kad autorius dėstydamas tam tikrus dalykus, ypač medicininius įtikėjęs savo klaidingomis žiniomis ir rašo visiškas nesąmones. Nerekomenduoju šios knygos.

2017-05-11

Rekomenduoju. Šokiruojanti, bei priverčianti susimąstyti knyga. Stipri informacija viduje. Stebiuosi, kad tokio tipo knyga viešai platinama.

Parašykite atsiliepimą apie "Totali blaivybė ar totali kontrolė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

M. G. Maksimalietis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Totali blaivybė ar totali kontrolė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Totali blaivybė ar totali kontrolė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Totali blaivybė ar totali kontrolė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Totali blaivybė ar totali kontrolė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. G. Maksimalietis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Totali blaivybė ar totali kontrolė" perkama kartu