0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tradiciniai Lietuvos darželių augalai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tradiciniai Lietuvos darželių augalai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.99 SoldOut
Knygos "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai" aprašymas

Knygoje "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai" aprašyti darželiuose nuo seno auginami, daugiau ar mažiau į lietuvių papročius, apeigas, kultūrą ir kasdienį gyvenimą įsipynę šešiasdešimt keturių rūšių augalai. Vieni iš jų apdainuoti liaudies dainose ir dabar visiems gerai žinomi, kiti – daug kam nematyti, o jeigu ir matyti, tai nepažįstami ir bevardžiai.

Vis dėlto kiekvienas darželiuose nuo seno augintas augalas yra savitai gražus ir įdomus.


Kas lėmė, kad būtent tuos augalus pradėjo auginti ir puoselėti mūsų protėviai?

Iš kur ir kaip tos puošnios gėlės ar kuklūs augalėliai, kuriuos kartais net gėle sunku pavadinti, prieš kelis amžius pateko į nuošaliausių Lietuvos kaimų ir vienkiemių darželius?

Kodėl apie vienas gėles sudėta dešimtys ar net šimtai dainų, joms sugalvota daugybė gražiausių vardų, o kitos, regis, beveik pamirštos, bet vis tiek šimtmečius augintos darželiuose?

Ką amžinai skubėdami, sukdamiesi kasdienių rūpesčių verpetuose spėjome užmiršti ir ko pamiršti nereikėtų?


Į šiuos ir daug kitų klausimų knygoje "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai" surasite atsakymų, o jeigu atsakymo nerasite ar kils abejonių, gal smalsumas jus paskatins toliau ieškoti, gilintis ir atrasti!Parašykite atsiliepimą apie "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tradiciniai Lietuvos darželių augalai, kurią skaitytojams dovanoja Zigmantas Gudžinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zigmantas Gudžinskas su knyga Tradiciniai Lietuvos darželių augalai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tradiciniai Lietuvos darželių augalai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zigmantas Gudžinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tradiciniai Lietuvos darželių augalai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tradiciniai Lietuvos darželių augalai" perkama kartu