Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Traktatas apie pupelių gliaudymą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.79 SoldOut

Knygos "Traktatas apie pupelių gliaudymą" aprašymas

"Traktatas apie pupelių gliaudymą" - tai metafizinis romanas apie XX amžiaus žmogų, išgyvenusį ir didelius lūkesčius, ir dar didesnius praradimus.

Pas vienišą žmogų užeina paslaptingas vyriškis, norįs nusipirkti pupelių. Bet jos dar neišgliaudytos, tad atvykėlis ir šeimininkas susėda jų lukštenti ir prasideda pasakojimas...

Veslavas Mislivskis (Wiesław Myśliwski, g. 1932) yra vienas žymiausių šiuolaikinis lenkų rašytojas, prozininkas ir dramaturgas. Jis yra ir vienintelis du kartus apdovanotas prestižiniu Lenkijoje NIKE literatūriniu prizu 1997 m. - už romaną "Horizontas" ir 2007 m. - už romaną "Traktatas apie pupelių gliaudymą".Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Traktatas apie pupelių gliaudymą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Traktatas apie pupelių gliaudymą", Wieslaw Mysliwski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wieslaw Mysliwski su knyga "Traktatas apie pupelių gliaudymą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Traktatas apie pupelių gliaudymą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wieslaw Mysliwski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Traktatas apie pupelių gliaudymą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Traktatas apie pupelių gliaudymą" perkama kartu