0

Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija

8,18 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094670817

2020-10-31 8.18 InStock
Į krepšelį
Knygos "Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija" aprašymas

Globalizacijos sąlygomis emigrantai, valstybių paribių gyventojai ir tautinės mažumos patiria iššūkį tapatintis tik su viena nacionaline valstybe.
Šioje studijoje "Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija" sociologinių ir antropologinių tyrimų pagrindu siekiama atsakyti į klausimą, kaip kinta jaunų Lietuvos piliečių ir lietuviakilmių asmenų, gyvenančių Čikagoje, Londone, Punske, Šalčininkuose, Klaipėdoje ir Visagine, identitetas.

Knygos teorinę ašį sudaro valstybės, transnacionalizmo, etniškumo ir kosmopolitizmo konceptualizavimas iš sociologijos ir socialinės antropologijos perspektyvų pabrėžiant valstybės ir nacionalinio identiteto deteritorializacijos ir fragmentacijos aspektus. Empirinėje studijos dalyje siekiama atsakyti į klausimą, kaip yra patiriamos etninio ir pilietinio identiteto transformacijos ir kaip vyksta jų fragmentacija.

Parašykite atsiliepimą apie "Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija, kurią skaitytojams dovanoja V. Čiubrinskas, D. Daukšas, J. Kuznecovienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Čiubrinskas, D. Daukšas, J. Kuznecovienė ir kt. su knyga Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Čiubrinskas, D. Daukšas, J. Kuznecovienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija" perkama kartu