0

Transporto infrastruktūra

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955288657

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Transporto infrastruktūra" aprašymas

Vadovėlyje plačiai apžvelgiami ir populiariai aiškinami bendri ir specifiniai transporto sistemos teorijos aspektai bei atskirų transporto rūšių infrastruktūros teorinės ir praktinės problemos. Knygoje visų pirma pateikiamos bendrosios žinios apie transporto sistemą, jos sudėtines dalis bei šių dalių tarpusavio sąryšį. Vėliau nagrinėjami atskirų transporto rūšių kelių tipiniai elementai, jų parinkimo ir skaičiavimo problematika. Paskutiniai knygos skyriai skirti atskirų transporto rūšių terminalų bei logistikos centrų teoriniams aspektams atskleisti. Detaliai aptariami kelių, geležinkelio, vandens bei oro transporto ir logistikos centrų komponentai, jų parinkimo ir projektavimo ypatumai, atskirų transporto rūšių terminalų veiklos technologijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto infrastruktūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto infrastruktūra, kurią skaitytojams dovanoja Adolfas Baublys, Aidas Vasilis Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adolfas Baublys, Aidas Vasilis Vasiliauskas su knyga Transporto infrastruktūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto infrastruktūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adolfas Baublys, Aidas Vasilis Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto infrastruktūra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transporto infrastruktūra" perkama kartu