0

Transporto politikos pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094571237

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Transporto politikos pagrindai" aprašymas

Knygoje analizuojama transporto politikos esmė, jos tikslai, uždaviniai ir priemonės šiems tikslams pasiekti. Nagrinėjamas transporto politikos poveikis transporto sistemai ir kitoms šalies ūkio šakoms.

Išsamiai nagrinėjamos Europos Sąjungos bendrosios transporto politikos atsiradimo prielaidos ir šiuolaikinė transporto politika. Taip pat išanalizuota Lietuvos transporto politikos strategija ir prioritetai, pateikta tarptautinių transporto organizacijų veiklos apžvalga.

Knyga yra metodinė priemonė Transporto vadybos ir kitų specialybių studentams, besimokantiems studijų planuose numatytų dalykų. Taip pat gali būti naudinga ir kitų transporto ūkio šakų specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto politikos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto politikos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja V. Jaržemskis, G. Jakubauskas, A. Mačiulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Jaržemskis, G. Jakubauskas, A. Mačiulis su knyga Transporto politikos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto politikos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Jaržemskis, G. Jakubauskas, A. Mačiulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto politikos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transporto politikos pagrindai" perkama kartu