0

Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais

Informacija

Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais" aprašymas

Smagus žaidimas su magnetukais.


Transporto priemonės knygoje rasite 16 magnetukų, kurie paskatins vaikus sukurti savo pasakojimus apie automobilius.

Trumpi tekstai ir nuorodos šalia paveikslėlių suteiks mažyliams pedagogiškai apgalvotų užuominų apie kiekvieno magnetuko vietą!

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Transporto priemonės. Smagus žaidimas su magnetukais" perkama kartu