0

Transporto priemonės

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2012-01-07 SAV

Parduodu už 5,-lt. E-paštu.

Informacija

Transporto priemonės

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9789955282419

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Transporto priemonės" aprašymas

Mokomojoje knygoje apžvelgiamos įvairios transporto priemonės: automobiliai, traukiniai, laivai, lėktuvai ir kt., nagrinėjama jų konstrukcija, aiškinamas veikimas, mokoma apskaičiuoti įvairius parametrus. Supažindinama ir su naujų technologijų transporto priemonėmis, tokiomis kaip hibridiniai automobiliai, autotramvajai ar „Maglev“ traukiniai.
Knyga skirta aukštųjų mokyklų transporto vadybos mokslus studijuojantiems studentams.

2012-01-07

Parduodu už 5,-lt. E-paštu.

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto priemonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto priemonės, kurią skaitytojams dovanoja Saugirdas Pukalskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saugirdas Pukalskas su knyga Transporto priemonės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto priemonės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saugirdas Pukalskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto priemonės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transporto priemonės" perkama kartu