0

Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos

4,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786094572791

2021-01-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos" aprašymas

Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

Knygoje pateikiami laboratorinių darbų aprašymai, apimantys teorinę dalį ir darbų atlikimo metodiką, aprašytos pagrindinės degalų, alyvų ir kitų techninių skysčių savybės ir jas apibūdinantys rodikliai, jų nustatymo priemonės ir metodai.

Leidinys skirtas sausumos transporto inžinerijos krypties automobilių transporto, transporto technologinių įrenginių ir geležinkelių transporto specializacijų studentams, studijuojantiems transporto priemonių ir stacionarių variklių degalus, variklių ir kitų agregatų, mechanizmų bei mazgų alyvas ir tepimo medžiagas. Knyga tinka ir transporto priemonių techninės priežiūros bei remonto specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos, kurią skaitytojams dovanoja Edgar Sokolovskij, Jonas Matijošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edgar Sokolovskij, Jonas Matijošius su knyga Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edgar Sokolovskij, Jonas Matijošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transporto priemonių konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos" perkama kartu