0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Transporto rūšių sąveika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Transporto rūšių sąveika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Transporto rūšių sąveika" aprašymas

Monografijoje nagrinėjama: bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos; technologinių procesų valdymas ir optimizavimas transporto terminale; technologinių terminalo galimybių tyrimas; kelių transporto darbo tobulinimas tarp terminalų; teoriniai krovinių srautų tyrimai tarp terminalų; statistinis-tikimybinis transporto rūšių sąveikos vertinimas.
Knyga skirta transporto specialybių magistrantūros ir doktorantūros studijų studentams ir transporto srities mokslininkams.Parašykite atsiliepimą apie "Transporto rūšių sąveika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto rūšių sąveika, kurią skaitytojams dovanoja Adolfas Baublys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adolfas Baublys su knyga Transporto rūšių sąveika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto rūšių sąveika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adolfas Baublys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto rūšių sąveika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Transporto rūšių sąveika" perkama kartu