0

Transporto sistemų analizė

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Transporto sistemų analizė

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 428
  • ISBN ar kodas: 9955-25-013-5

2021-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Transporto sistemų analizė" aprašymas

Mokomojoje knygoje aptariami klausimai, kuriuos turi nagrinėti doktorantai transportininkai. Tarp nagrinėjamų klausimų yra transporto sistemos ir jos komponentų apžvalga, nagrinėjama įvairių transporto rūšių sąveika, supažindinama su pagrindinėmis transporto politikos ir ekonomikos nuostatomis. Didelė knygos dalis skirta Lietuvos ir Europos transporto sistemoms. Be globalinių klausimų aptariami viešojo transporto, avaringumo, pervežimų bei prognozės klausimai. Knyga gali būti naudinga magistrantams kaip papildoma mokomoji medžiaga.

Parašykite atsiliepimą apie "Transporto sistemų analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transporto sistemų analizė, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Jurkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Jurkauskas su knyga Transporto sistemų analizė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transporto sistemų analizė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Jurkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transporto sistemų analizė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transporto sistemų analizė" perkama kartu