0

Traškančios žvaigždės

Informacija

Traškančios žvaigždės

  • Leidėjas: Aštuntoji diena
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9786099567877

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Traškančios žvaigždės" aprašymas

2016 metų knygos rinkimai - Geriausio penketuko vaikams
knyga

"Traškančios žvaigždės" - tai 5 knygos vaikams bei paaugliams ir 2 saugusiesiems – toks yra rašytojo, eseisto Gendručio Morkūno palikimas skaitytojams. Ir šie du apsakymai – „Traškančios žvaigždės“ ir „Gydomųjų žuvų blizgė“, tik dabar sugulantys į knygą. Kaip įžangą į kurią siūlome Gendručio požiūrį į vaikus ir visus skaitančiuosius perteikiantį pasisakymą gavus 2007 m. Geriausios vaikų ir paauglių knygos premiją – „Skaitantys vaikai išgelbės Grenlandijos ledynus“.


"Traškančios žvaigždės" - tai pasakojimai apie kitokius vaikus. Kad juos pastebėtum, turi gerokai pasidairyti...

Naujausiai perleista vaizduotės meistro Gendručio Morkūno knyga - „Blusyno pasakojimai“

Parašykite atsiliepimą apie "Traškančios žvaigždės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Traškančios žvaigždės, kurią skaitytojams dovanoja Gendrutis Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gendrutis Morkūnas su knyga Traškančios žvaigždės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Traškančios žvaigždės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gendrutis Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Traškančios žvaigždės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Traškančios žvaigždės" perkama kartu