⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trąšos. Gavimas ir analizė

9,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trąšos. Gavimas ir analizė" aprašymas

Knygoje "Trąšos. Gavimas ir analizė" gausu žinių apie mineralinių paprastųjų ir sudėtinių trąšų gamybos žaliavas, procesus ir savybes. Be išdėstytos teorinės dalies ir laboratorinių darbų aprašo, knygoje pateikti reikalavimai, pagal kuriuos studentai turi sutvarkyti atliktų laboratorinių darbų ataskaitas, ir aprašytos saugaus darbo chemijos laboratorijoje taisyklės. Leidinys skirtas KTU Cheminės technologijos fakulteto Cheminės inžinerijos ir technologijos studijų programų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trąšos. Gavimas ir analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologija. Chemija

Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Trąšos. Gavimas ir analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Trąšos. Gavimas ir analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Trąšos. Gavimas ir analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Trąšos. Gavimas ir analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trąšos. Gavimas ir analizė" perkama kartu