0

Trąšos. Gavimas ir analizė

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Trąšos. Gavimas ir analizė

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • ISBN ar kodas: 9786090214718

2020-10-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trąšos. Gavimas ir analizė" aprašymas

Knygoje "Trąšos. Gavimas ir analizė" gausu žinių apie mineralinių paprastųjų ir sudėtinių trąšų gamybos žaliavas, procesus ir savybes. Be išdėstytos teorinės dalies ir laboratorinių darbų aprašo, knygoje pateikti reikalavimai, pagal kuriuos studentai turi sutvarkyti atliktų laboratorinių darbų ataskaitas, ir aprašytos saugaus darbo chemijos laboratorijoje taisyklės. Leidinys skirtas KTU Cheminės technologijos fakulteto Cheminės inžinerijos ir technologijos studijų programų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Trąšos. Gavimas ir analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologija. Chemija

Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Trąšos. Gavimas ir analizė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Trąšos. Gavimas ir analizė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Trąšos. Gavimas ir analizė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Trąšos. Gavimas ir analizė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Trąšos. Gavimas ir analizė" perkama kartu