0

Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-04-11 Liepa

Tikrai akis atverianti knyga

Informacija

Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955599883

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų" aprašymas
Džeris ir Estera Hiksai nepaprastą Abraomo (Abraomu vardu pasivadino grupė Ne Fizinių būtybių) mokymą pradėjo skleisti 1986 metais. Paprasti, lengvai suprantami ir meilės persunkti žodžiai padeda mums geriau pažinti save ir galų gale prisiliesti prie savo Būties Šaltinio.
Perskaitę šią knygą sužinosite nuostabaus amžinojo gyvenimo žaidimo taisykles, žaisdami patirsite nepaprastą jaudulį – kūrybiškai valdyti savo fizinę tikrovę. Pažinę galingąjį traukos dėsnį pagaliau suprasite, kodėl jums ar kitiems žmonėms nutinka tai, kas nutinka. Kuo geriau mokėsite valdyti savo mintis ir kreipti jas į trokštamus dalykus, tuo veiksmingiau galėsite naudotis sąmoningos kūrybos mokslo galimybėmis.
Planuodami vieną segmentą po kito, jūs mintimis kursitės savo ateitį – ji lauks, kol jūs ten atvyksite. O kreipdami dėmesį į savo jausmus, išmoksite derinti mintis su savo vidine esatimi ir tapsite leidėjais, kuriems lemta gyventi išsipildymų ir džiaugsmo kupiną gyvenimą.
2017-04-11

Tikrai akis atverianti knyga

2017-03-25

Knyga verta dėmesio.

2010-03-19

idomi ir labai placiai pasakojanti apie tai ko labiausiai nezinojau ar nesupratau,o gal ir nebuvau rades dar(bet man sudetinga skaityti)nors ir daug tokiu knygu esu skaites.

Parašykite atsiliepimą apie "Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų, kurią skaitytojams dovanoja Esthera ir Jerry Hicks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Esthera ir Jerry Hicks su knyga Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Esthera ir Jerry Hicks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų" perkama kartu