0
Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų
6.49 OutOfStock

Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2017-04-11 Liepa

Tikrai akis atverianti knyga

Informacija

Traukos dėsnis. Ką daryti, kad jis jums padėtų

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955599883

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Džeris ir Estera Hiksai nepaprastą Abraomo (Abraomu vardu pasivadino grupė Ne Fizinių būtybių) mokymą pradėjo skleisti 1986 metais. Paprasti, lengvai suprantami ir meilės persunkti žodžiai padeda mums geriau pažinti save ir galų gale prisiliesti prie savo Būties Šaltinio.
Perskaitę šią knygą sužinosite nuostabaus amžinojo gyvenimo žaidimo taisykles, žaisdami patirsite nepaprastą jaudulį – kūrybiškai valdyti savo fizinę tikrovę. Pažinę galingąjį traukos dėsnį pagaliau suprasite, kodėl jums ar kitiems žmonėms nutinka tai, kas nutinka. Kuo geriau mokėsite valdyti savo mintis ir kreipti jas į trokštamus dalykus, tuo veiksmingiau galėsite naudotis sąmoningos kūrybos mokslo galimybėmis.
Planuodami vieną segmentą po kito, jūs mintimis kursitės savo ateitį – ji lauks, kol jūs ten atvyksite. O kreipdami dėmesį į savo jausmus, išmoksite derinti mintis su savo vidine esatimi ir tapsite leidėjais, kuriems lemta gyventi išsipildymų ir džiaugsmo kupiną gyvenimą.
2017-04-11 Liepa

Tikrai akis atverianti knyga

2017-03-25 Kristina

Knyga verta dėmesio.

2010-03-19 edmundas

idomi ir labai placiai pasakojanti apie tai ko labiausiai nezinojau ar nesupratau,o gal ir nebuvau rades dar(bet man sudetinga skaityti)nors ir daug tokiu knygu esu skaites.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu