0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-05-11 R3sp3cT

nu gera knyga kaip po pigiaja :D


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.79 SoldOut

Knygos "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" aprašymas

„Trečiasis testamentas“ – tai komiksų serija, atskleidžianti viduramžių realijas, su sumaniai įpinta detektyvine intriga. Buvęs inkvizitorius Konradas Marburgietis, prieš dvidešimt metų nuteistas sudegti ant laužo, bet laimingo atsitiktinumo dėka to išvengęs, įtraukiamas į tyrimą, kurio tikslas – surasti vienuolių iš Veino vienuolyno žudikus. Paaiškėja, kad skerdynės Veine – tai tik didelės aferos, susijusios su paslaptingu manuskriptu, ledkalnio viršūnė. Į šią aferą įsipainioję paslaptingi šėtono garbintojai, tamplieriai, Bažnyčia, ir net antgamtiškos jėgos... Bravūriškai pateikta istorija, išleista 1997 m., iš karto tapo prancūziškos rinkos bestseleriu, o dabar mėgins užkariauti ir Lietuvos skaitytojų palankumą.

  • Autorius: X. Dorikson, A. Alice
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955246657

2008-05-11

nu gera knyga kaip po pigiaja :D

Parašykite atsiliepimą apie "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)", X. Dorikson, A. Alice. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar X. Dorikson, A. Alice su knyga "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė X. Dorikson, A. Alice. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" perkama kartu