⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-05-11 R3sp3cT

nu gera knyga kaip po pigiaja :D


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.79 SoldOut

Knygos "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" aprašymas

„Trečiasis testamentas“ – tai komiksų serija, atskleidžianti viduramžių realijas, su sumaniai įpinta detektyvine intriga. Buvęs inkvizitorius Konradas Marburgietis, prieš dvidešimt metų nuteistas sudegti ant laužo, bet laimingo atsitiktinumo dėka to išvengęs, įtraukiamas į tyrimą, kurio tikslas – surasti vienuolių iš Veino vienuolyno žudikus. Paaiškėja, kad skerdynės Veine – tai tik didelės aferos, susijusios su paslaptingu manuskriptu, ledkalnio viršūnė. Į šią aferą įsipainioję paslaptingi šėtono garbintojai, tamplieriai, Bažnyčia, ir net antgamtiškos jėgos... Bravūriškai pateikta istorija, išleista 1997 m., iš karto tapo prancūziškos rinkos bestseleriu, o dabar mėgins užkariauti ir Lietuvos skaitytojų palankumą.


  • Autorius: X. Dorikson, A. Alice
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955246657

Kiti taip pat domėjosi


2008-05-11

nu gera knyga kaip po pigiaja :D

Parašykite atsiliepimą apie "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)", kurį pristato X. Dorikson, A. Alice. Siūlome ne tik išsamų "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido X. Dorikson, A. Alice. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trečiasis Testamentas. Markas, arba liūto pabudimas (komiksas)" perkama kartu