⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-07-20 Lina

Kylantiems ir stengiantiems kilti aukščiau - norintiems išmokti vertinti ne juoda-balta ar teisinga-klaidinga.


2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)" aprašymas

Knyga su defektais - pageltę knygos puslapiai.

Gyvenimas pilnas problemų. Tokių, kurias, atrodo, neįmanoma išspręsti. Asmeninių problemų. Šeimos problemų. Problemų darbe, aplinkoje, na, ir visame pasaulyje.

Jei suprasite šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" aprašytą principą ir gyvensite pagal jį, tai galbūt ne tik įveiksite savo problemas, bet ir toliau kursite tokią ateitį sau, kuri bus net geresnė už tą, kuri jums atrodė įmanoma. Tie, kurie jį panaudoja savo problemoms spręsti, neperdėdami gali sakyti, kad jis yra bene didžiausias atradimas jų gyvenime.

"Bent artimiausiais dešimtmečiais "Trečioji alternatyva" galėtų tapti vadovėliu kiekvienai, kuri siekia suprasti, kaip šiandienos aštriausius prieštaravimus paversti milžiniškos galios kūrybiškumo katalizatoriumi darbe, visuomeniniame gyvenime, teisėje, mokykloje ir šeimoje."
Rytis Juozapavičius, FranklinCovey Lietuva konsultantas

Nesvarbu, kokį būdą pasirinksime savo problemoms spręsti, natūralių pasekmių vis tiek neišvengsime. Karas gimdo karą, aukos tampa priklausomais žmonėmis, realybė verčia žmones išsižadėti savo principų, cinikai neįneša jokio indėlio. Jei ir toliau darysime tai, ką darėm visą laiką, tikėdamiesi, kad šį kartą rezultatai bus kitokie, tai nebus žiūrėjimas realybei į akis. Einšteinui priskiriamas toks posakis: "Mūsų reikšmingos problemos negali būti išspręstos tame pačiame mąstymo lygyje, kuriame mes jas sukūrėme."

Kad išspręstume savo sunkiausias problemas, turime radikaliai pakeisti savo mąstymą. Kaip tik apie tai ir rašoma šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" . Skaitydami ją pajusite, jog atsidūrėte perėjimo taške tarp savo praeities, nesvarbu, kokia ji buvo, ir ateities, kurios jūs iki šiol niekada net nebandėte įsivaizduoti.

Savo viduje aptiksite sugebėjimų keistis. Apie savo problemas pradėsite galvoti visiškai revoliuciniu būdu. Išsiugdysite naujus psichinius refleksus, padėsiančius jums įveikti barjerus, kurie kitiems atrodo neįveikiami. Iš to perėjimo taško sugebėsite pamatyti naują savo ateitį, ir tolesni metai gali būti visai ne tokie, kokių laukėte. Užuot klibinkščiavę į neišvengiamą mažėjančių galimybių ateitį, kupiną įvairių problemų, galėsite pradėti tenkinti savo alkį „kilimo aukštyn“ gyvenimui, kuris visada šviežias ir prasmingas iki pat jo pabaigos.

Šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" nerasite nieko, kas nebūtų vienu metu ir globalu, ir asmeniška. Supratę knygoje aprašytą principą ir gyvendami pagal jį, galbūt ne tik įveiksite savo problemas, bet ir toliau kursite tokią ateitį sau, kuri bus net geresnė už tą, kuri jums atrodė įmanoma. Tie, kurie panaudoja šį principą savo problemoms spręsti, gali sakyti, kad jis yra bene didžiausias atradimas jų gyvenime. Šis principas vienodai tinka ir vienišai motinai, iš visų jėgų besistengiančiai tinkamai užauginti savo nenuoramą paauglį sūnų, ir besistengiančiai baigti karą valstybės galvai.

Stephen R. Covey Times žurnalas laiko vienu iš 25 įtakingiausių amerikiečių. Jis yra tarptautinio pripažinimo susilaukęs lyderiavimo autoritetas, šeimos problemų specialistas, organizavimo konsultantas, rašytojas. Parduota daugiau kaip 20 milijonų egzempliorių jo knygų (38 kalbomis), o jo knyga "7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai. Galingos asmeninių pokyčių pamokos" pripažinta pačia įtakingiausia XX amžiaus knyga.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamošiūnas


  • Autorius: Stephen R. Covey
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094371165

Kiti taip pat domėjosi


2015-07-20

Kylantiems ir stengiantiems kilti aukščiau - norintiems išmokti vertinti ne juoda-balta ar teisinga-klaidinga.

Parašykite atsiliepimą apie "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Stephen R. Covey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephen R. Covey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas (knyga su defektais)" perkama kartu