0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trečioji auka

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Trečioji auka


2021-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trečioji auka" aprašymas

Vienos populiariausių pasaulyje detektyvinių trilerių kūrėjų Lisos Gardner romanas „Trečioji auka“ tęsia dar vieną kvapą gniaužiančių bylų seriją. Šį kartą veiksmas sukasi apie ramų miestelį ir jo gyventojus, kuriems teks išgyventi ne vieną siaubingą dieną. O aiškintis tiesą nepatyrusiai pareigūnei padės psichologinių portretų kūrimo ekspertas.


Beikersvilio miestelio Oregone idilę sudrumstė kai kas grėsmingo ir gąsdinančio. Iki tol ramūs ir laimingi miestelio gyventojai reikalauja teisingumo ir kuo greičiau. Tačiau nors berniukas ir prisipažino įvykdęs baisų nusikaltimą, įkalčiai rodo, kad jis gali būti nekaltas.


Pareigūnei Reinei Koner tai pirmoji žmogžudystės byla. Ją užvaldo gausybė prieštaravimų – viskas atrodo pernelyg artima ir pažįstama, viskas primena jai baisiausius jos pačios košmarus. Ji jaučia grėsmę, kad gali būti atskleistos jos pačios slaptos nuodėmės. Tačiau kai kyla pavojus berniuko gyvybei, Reinė pasiryžta žūtbūt rasti tikrąjį žudiką.


Federalinio tyrimų biuro psichologinių portretų kūrėjas Pirsas Kvinsis padeda Reinei ir ji priartėja prie tiesos arčiau nei pati suvokia. Nes kažkur ten, šešėliuose, slepiasi žmogus, kuris ją stebi ir planuoja kitą savo ėjimą. Jis žino jos paslaptis, ir žudo dėl smagumo. Jis sukrėtė Beikersvilio bendruomenę, atnešdamas į miestelį mirties kvapą. Tačiau tai, ko jam iš tiesų reikia, yra Reinė. Ir jis nesiliaus, kol jos nesunaikins.

 

Lisos Gardner romanas „Trečioji auka“ – yra antroji FTB psichologinių portretų eksperto serijos knyga. Pirmoji knyga „Tobulas vyras“ sulaukė didelio populiarumo.„Įtampos kupinas romanas ilgiems žiemos vakarams, jaukiai įsitaisius lovoje. Šis trileris pasižymi gausa gyvų, tikroviškų dialogų ir žavesį keliančių personažų.“


Publishers Weekly


„Dėmesį kaustanti, kvapą gniaužianti įtampa.“

Iris Johansen, rašytoja


Lisa Gardner  – amerikiečių rašytoja, detektyvinių trilerių kūrėja. Yra parašiusi trylika romanų, pelniusi nemažai apdovanojimų.

Prieš tapdama rašytoja dirbo maitinimo paslaugų srityje, tačiau po to, kai kelis kartus užsidegė jos plaukai, ji suprato likimo siunčiamą užuominą ir išėjo iš darbo. Savo domėjimąsi policijos darbu ir nusikaltimais ji pavertė romanais, kurie dabar skaitomi daugiau nei 30 šalių. Keturios jos knygos tapo filmais.

Lisa gyvena Naujajame Hampšyre, kur leidžia laiką su savo šunimis. Kai nerašo, mėgsta vaikščioti, sodininkauti ir, žinoma, skaityti.


Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: Lisa Gardner
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138099

Parašykite atsiliepimą apie "Trečioji auka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trečioji auka, kurią skaitytojams dovanoja Lisa Gardner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lisa Gardner su knyga Trečioji auka jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trečioji auka patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Gardner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trečioji auka palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trečioji auka" perkama kartu