Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Trečiojo Reicho triumfas

4.5
(19 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-12-09 Jonas Kazlauskas

Kas domisi karais, tai tikrai rekomenduoju šią knygą. Man ji asmeniškai labai patiko. Tikrai įtraukianti ir pilna negirdėtų faktų. Viskas labai aiškiai ir suprantamai aprašyta. Verta dėmesio knyga!


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 25.99 SoldOut

Knygos „Trečiojo Reicho triumfas“ aprašymas

"Trečioji Reicho triumfas" - tai pirmoji dalis iš numatomos serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje.

Antroji serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ knyga - "Lemtingi sprendimai", 2013
Trečioji serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ knyga - "Barbarosa", 2018

Istoriko išsilavinimą turinčio televizijos laidų vedėjo Roberto Petrausko knyga „Trečiojo Reicho triumfas“ – pirmoji lietuviškai parašyta knyga apie Antrąjį pasaulinį karą, kurios veiksmas prasideda pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui. Autorius, remdamasis naujausia archyvine medžiaga bei literatūra, bando rekonstruoti šį laikotarpį ir papasakoti, koks jis buvo iš tiesų.

Knygos pasakojimas prasideda ne nuo karo apkasų, Jis pradedamas nuo 1919 m., kai dar tebesisklaidant Pirmojo pasaulinio karo dūmams girdėti tolstantis šūvių aidas. Būtent tada, Versalyje, buvo pradėta kurti sistema, kuri turėjo amžiams užtikrinti taiką ir ramybę Europoje bei neleisti pasikartoti tragiškiems 1914 m. įvykiams. Tačiau kodėl ji pasirodė bejėgė, o jos numatytieji saugikliai nesuveikė?

Užuot pasakojęs tik apie didžiuosius konflikto pradžios įvykius, jis imasi apžvelgti visą ydingą tarpukario tarptautinę sistemą, kuri, viena vertus, skatino vokiečių revanšizmą, kita vertus, neužtikrino pakankamų saugumo garantijų kitoms Europos valstybėms. Istorikas žvelgia į užkulisuose kilusias intrigas, galios žaidimus ir sutapimus, kurie tapo didžių įvykių priežastimis.

„Trečiojo Reicho triumfas“ – tai priminimas apie ironiškus istorijos vingius. Praėjus dvidešimčiai metų Paryžius iš taikos sostinės tapo nacizmo auka – virš Eifelio bokšto suplevėsavo nacių svastika. Tačiau link to buvo ilgas kelias – Trečiojo Reicho kūrimas bei vokiečių širdis užkariavęs Fiureris, Vidurio Europos valstybių okupacija bei spengianti Vakarų valstybių tyla, kainavusi milijonus gyvybių…

„Trečiojo Reicho triumfas“ – panoraminis žvilgsnis į du tarpukario dešimtmečius. Robertas Petrauskas apžvelgia visą geopolitinę Europos erdvę nuo Suomijos ir Skandinavijos iki Musolinio kampanijos Afrikoje. Jo knygoje nelieka pamirštų vietų ar siužetų, konflikto užuomazgos aprašomos tiksliai ir be nutylėjimų – nuošalėje nepaliekant ir paprastų žmonių likimų.

Žurnalistas Aurelijus Katkevičius teigė, kad „Trečiojo Reicho triumfas“ ir kitos Roberto Petrausko knygos svarbios lietuvių tautai, siekiančiai suprasti, kas iš tikrųjų vyko Antrojo pasaulinio karo metais – galbūt tai padės išsivaduoti iš penkis dešimtmečius pasakotos sovietinės šių įvykių versijos ir suteiks galimybę pasijusti tikrais europiečiais.

Pasirodant antrajam knygos „Trečiojo Reicho triumfas“ leidimui, ją išleidusios leidyklos „Tyto alba“ atstovė Lolita Varanavičienė teigė, kad pridėtinę knygos vertę kuria anksčiau niekur nematytos iliustracijos bei žemėlapiai, taip pat gausi ir puikiai suvaldyta informacija, kuri pateikta kūrybiškai ir ją malonu skaityti. Jos žiniomis, jauniausiam šios knygos skaitytojui buvo vos aštuoneri – tai įrodymas, kad sklandus Roberto Petrausko rašymo stilius „įkandamas“ visiems - nuo mažiausio iki didžiausio.

2022-12-09

Kas domisi karais, tai tikrai rekomenduoju šią knygą. Man ji asmeniškai labai patiko. Tikrai įtraukianti ir pilna negirdėtų faktų. Viskas labai aiškiai ir suprantamai aprašyta. Verta dėmesio knyga!

2021-06-08

Maximoje nusipirkau už 18 eurų su nuolaida. Šiaip gera knyga ir visa serija, labai tokių trūksta.

2020-08-27

Knyga labai įdomiai, patraukliai parašyta. Bet kalbant apie Lenkijos "išprievartavimą" tai ją išprievartavo sovietai, sušaudę Lenkijos karininkus Katynėje. Tuo tarpu vokiečiai sumalė lenkus, užgrobusius Vilnių.

2019-08-24

Puiki knyga, milžiniškas darbas, aiškiai ir nuodugniai išdėstyta, lengvai skaitosi. Pradėjau skaityti ir negaliu atsitraukti. Daug faktų, daug įdomių detalių. Super. Autoriui bravo.
Tik nesuprantu, kaip galimą Nyderlandus vadinti šalies regiono pavadinimu, čia kaip Prancūziją vadinti Šampane, ar Lietuvą Žemaitija?

2019-06-02

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:
sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

2019-03-05

Knyga nebloga, daug medžiagos surinkta, bet erzina per daug didelis smulkmeniškumas.

2018-12-11

Gal kas nekaupia knygų ir per parduoda ją? Labai domina.

2013-06-28

tikrai gera knyga...

2012-04-18

geru stiliumi parasyta, gal del kai ko galima diskutuoti-ar tikrai tie faktai teisingi, bet visumoje labai reikalinga, PUIKI knyga. Prarijau per 5 vakarus. aciu, lauksim tesinio.

2012-01-22

gera knyga,labai noreciau tesinio!bravo

2011-12-25

Nu ka robke, tu tikrai maladiec, knyga brangi, bet gera, na o robke geriau uz robke javtoka-malacius

2011-11-30

Labai įdomi ir aiškiai parašyta knyga. Perskaičiau ir laukiu nesulaukiu kada pasirodys antra dalis.

2011-10-09

Jega,baigiu jau perskaityt ir jau dairausi antros knygo,idomu kada ji bus :)

2011-09-07

gera knyga,skaitosi labai lengvai.autoriui didelis ACIU.

2011-07-17

Zigmai,gal sakau nesupranti kas yra eilinis skaitalas ir tiesiog izeidineji autoriu.Knyga superine ir dar daugiau,

2011-03-20

superine knyga, pradejus skaityti nesinori sustoti... laukiam tesinio..

2011-01-26

visiems rekomenduoju perskaityti. tai tarsi europos 20a. istorija..

2011-01-05

Puiki knyga. Pateikti ne sausi istoriniai faktai, o visa to meto \"virtuvė\". Šaunuolis autorius, kad nepatingėjo susisteminti tiek medžiagos.

2010-12-30

Eilinis skaitalas...

2010-12-15

labai idomi.Tirsta.

Parašykite atsiliepimą apie „Trečiojo Reicho triumfas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Robertas Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Trečiojo Reicho triumfas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Trečiojo Reicho triumfas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Trečiojo Reicho triumfas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Trečiojo Reicho triumfas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Trečiojo Reicho triumfas“ perkama kartu