0

Pirkėjų atsiliepimai

Tremtinio užrašai, antras tomas

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 4,40 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tremtinio užrašai, antras tomas" aprašymas

Antrajame knygos "Tremtinio užrašai" tome aštuoniolikametis paauglys pasakoja apie savo gyvenimą pabėgus iš Sibiro ir besimokant Utenos berniukų gimnazijoje 1948–1951 metais, esant pačiam Stalino režimo įkarščiui, kai buvo įvykdytas ne vienas šiurpus nusikaltimas prieš lietuvių tautą.

Leidinys "Tremtinio užrašai" skirtas plačiam skaitytojui ratui, o ypatingai jaunimui. Bendraamžio žodžiais paaugliai išgirsta kaip sovietmečiu buvo varžoma žmogaus ir žodžio laisvė, kaip jaunas žmogus buvo verčiamas laviruoti tarp sovietinio saugumo pinklių ir deginančio troškimo kovoti už Lietuvos laisvę bei nepriklausomybę.

Autentiškuose dienoraščiuose atsiskleidžia ne tik išskirtinė jaunuolio asmenybė, iš jų skaitytojas sužino to meto realijas, susipažįsta su istoriniais faktais, iš pirmų lūpų išgirsta apie 1948 ir 1949 metais vykdytus trėmimus, susipažįsta su Utenos jaunimo gyvenimo būdo savitumais, sovietinėmis švietimo ir pinigų reformomis, taip pat KGB saugumo metodais ir partizanų kovos ypatumais.


  • Autorius: Algimantas Katilius
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584140

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tremtinio užrašai, antras tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tremtį

Algimantas Katilius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tremtinio užrašai, antras tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tremtinio užrašai, antras tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tremtinio užrašai, antras tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tremtinio užrašai, antras tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Katilius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tremtinio užrašai, antras tomas" perkama kartu