⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 7.99 SoldOut

Knygos "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" aprašymas
Pasirenk į trimačių gyvūnų karalystę rinkdamasis tinkamas spalvas!


Ieškote naujos, išskirtinės spalvinimo patirties? Šios nuotaikingos knygelės personažai - nuostabūs gyvūnai, ir senas vėžlys, ir nuožmus liūtas, ir kiti nekantriai laukia, kol atskleisite jų groži. Gyvūnų eskizai sudaryti iš numeruotų trikampėlių, kurių kiekvienas skirtas atitinkamai spalvai. Gyvūnus galite spalvinti natūraliomis spalvomis arba mėginti pašėlioti pasirinkę raiškesnių spalvų paletę - taip gausite kontrastingesni vaizdą. O labiau įgudus galima leistis improvizuoti - paeksperimentuoti su spalvomis ir atspalviais.

 

Knygos "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" pabaigoje yra aštuoni perforuoti puslapiai - čia pateiktus gyvūnų eskizus galėsite ne tik nuspalvinti, bet ir pasidaryti iš jų kaukę.


Keturi būdai, kaip iš šios knygelės išpešti daugiausia naudos:

* Jei norite, kad trimačiai paveikslėliai būtų tikroviškesni, naudokite natūralių spalvų palete.

* Jei pageidaujate vaizdingesnio grafinio efekto, paeksperimentuokite su raiškesnių spalvų palete.

* Leiskite įsišėlti vaizduoti - drąsiai improvizuokite tam skirtuose puslapiuose.

* Susikurkite ir pagal savo skonį patobulinkite pasirinkto gyvūno kaukę.


Trys nesudėtingi veiksmai, kaip pasidaryti kaukę:

* Nuspalvinkite gyvūno eskizą pagal pateiktą natūralių arba išraiškesnių spalvų palete.

* Išplėškite perforuotą puslapį iš knygelės, žirklėmis iškirpkite nuspalvintą paveikslėlį ] ir padarykite dvi sklylutes akims.

* Abiejuose kaukės šonuose pradurkite po nedidelę skylute gumytei pritvirtinti ir tvirtai ją pririškite. Dabar esate pasiruošęs atskleisti žvėriškąją savo pusę!


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga", Hope Little, Cetin Can Caraduman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Hope Little, Cetin Can Caraduman su knyga "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hope Little, Cetin Can Caraduman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trimačiai laukiniai gyvūnai. Spalvinimo knyga" perkama kartu