0

Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094830488

2020-12-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais" aprašymas

Sveiki atvykę į linksmą ir triukšmingą ŪKĮ! Šioje namelio pavidalo knygelėje sutiksite įvairių naminių gyvūnų ir išgirsite jų balsus. Smagiai leiskite laiką su naujaisiais draugais!

Parašykite atsiliepimą apie "Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Triukšmingi ūkio gyvūnai. Su gyvūnų balsais" perkama kartu