⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Triumfas. Už „geležinės“ uždangos

3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos" aprašymas

„Triumfas. Už „geležinės" uždangos“ - tai pasakojimas apie lietuviškąjį krepšinį, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovas XXXIII Europos čempionate Švedijoje.

Krepšinis yra lietuvių pasididžiavimas ir garbė, tautos likimo, kultūros ir istorijos dalis. Lietuva, kaip gintarėlis papuošė Europos Sąjungą, o krepšinio dėka vis dažniau ir galingiau nuskamba pasaulyje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie krepšinį

Feliksas Paškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Feliksas Paškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Triumfas. Už „geležinės“ uždangos" perkama kartu