⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Triumfo arka

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 13.49 SoldOut

Knygos "Triumfo arka" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Genialaus vokiečių rašytojo E.M. Remarque'o "Triumfo arka" – viena gražiausių XX a. knygų apie meilę ir mirtį Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo išvakarėse.

Šiame romane, kaip ir visoje E.M. Remarque'o kūryboje, meilė, ko gero, yra vienintelė neabejotina, nors ir labai trapi, vertybė, padedanti gyvenimo audrų blaškomiems veikėjams nepulti į neviltį, išlikti optimistiškiems ir net į beprotybės apimtą pasaulį žiūrėti su humoru bei ironija.

Romanas pasakoja apie meilę ir mirtį Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo išvakarėse. Chirurgas Ravikas, iš Vokietijos pabėgęs emigrantas, apsigyvena pigiame Paryžiaus viešbutyje. Iš atminties dar neišblėsę Pirmojo pasaulinio karo košmarai, o ant slenksčio – naujojo grėsmė. Trumpam surusenusi meilė leidžia bent kiek pamiršti nuolatinę įtampą, nerimą ir baimę ir į viską pažvelgti su remarkišku humoru bei ironija.

Knyga išspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

Erichas Marija Remarkas (vok. Erich Maria Remarque, 1898-1970) – vokiečių rašytojas, prarastosios kartos atstovas. Jo kūrinių siužetai paprastai vystosi karo arba pokario metu ir atskleidžia, kokias traumas karas paliko tiek atskiriems žmonėms, tiek visai vokiečių tautai. Žymiausiais autoriaus romanais yra laikomi „Trys draugai“, „Vakarų fronte nieko naujo“, „Juodasis obeliskas“, „Dangus neturi išrinktųjų“ ir kiti.

Iš vokiečių kalbos vertė Laima BareišienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Triumfo arka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Triumfo arka", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Triumfo arka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Triumfo arka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Triumfo arka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Triumfo arka" perkama kartu