0

Triušis ir didelis raudonas motoroleris

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Triušis ir didelis raudonas motoroleris

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 29x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • ISBN ar kodas: 9786094412493

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Triušis ir didelis raudonas motoroleris" aprašymas
Triušis visur dardėdavo savo triratuku. Ir draugus vėžindavo...


Bet vieną dieną jis susitiko Kiškį. Ir Kiškis papasakojo, kaip tapti Kelių Karaliumi! Tam tereikia šį bei tą pakeisti...

Bet ar tikrai gražiau ir greičiau yra geriau?


Knygelėje "Triušis ir didelis raudonas motoroleris" susipažįstame su Triušiu, Pelyte ir kitais miestelio gyventojais. Triušis nuolat važinėdavo savo triratuku. Bet vieną dieną jis pamatė motorolerį, kuris pasirodė kur kas šaunesnis... Nuotaikingai iliustruota knygelė apie draugystę skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams. O tėvelius maloniai nustebins netikėta pabaiga.

Parašykite atsiliepimą apie "Triušis ir didelis raudonas motoroleris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Triušis ir didelis raudonas motoroleris, kurią skaitytojams dovanoja Stella Gurney. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stella Gurney su knyga Triušis ir didelis raudonas motoroleris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Triušis ir didelis raudonas motoroleris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stella Gurney. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Triušis ir didelis raudonas motoroleris palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Triušis ir didelis raudonas motoroleris" perkama kartu