⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Triušis sodininkas

  • Nauja knyga
Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Triušis sodininkas" aprašymas

KNYGELĖS PATARIMAI

Jei Tu jau pažįsti raides ir pamažu bandai skaityti pats, tai ši knygelė Tau - imk ir skaityk mane. Jei dar nepajėgi įveikti ilgų sakinių, mano puslapiuose rasi burbulų su žodeliais, parašytais skiemenimis. O jei dar nesusidraugavai su raidelėmis, timptelk Mamą, Tėtį, Močiutę ar vyresnį brolį, seserį - lai paskaito Tau mano smagias pasakaites.

Knygelės tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis.

TRIUŠIS SODININKAS

Triušis Barnabas puikiai išmano sodininkystę ir daržininkystę, mielai augina gėles ir prieskonines žoleles, bet nemėgsta vykdyti paikų, jo nuomone, nurodymų ir tada ima maištauti, nors merui toks sodininko elgesys nepatinka (tiesa, jis nežino, kad miestelis skendi gėlėse Barnabo dėka). Triušis geraširdis ir paslaugus, o kai draugai prašo pagalbos, Barnabas niekada neatsisako padėti, kadangi jam tiesiog malonu daryti gera. Ši knyga - apie mielo triušio sodininko nuotykius (ir kovų su dirbtinėmis gėlėmis miesto sode).


  • Autorius:
  • Serija: Smagios pasakaitės
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955215523

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Triušis sodininkas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Triušis sodininkas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Triušis sodininkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Triušis sodininkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Triušis sodininkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Triušis sodininkas" perkama kartu