0

Troliai Mumiai. Džinas (DVD)

3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Troliai Mumiai. Džinas (DVD)

  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: 4743005064948

2020-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Režisierius: Hiroshi Saito
Įgarsinimo kalbos - lietuvių, rusų, latvių, estų
Trukmė: 4x23 min.

Nepakartojami troliai Mumiai – tai garsiausios suomių vaikų rašytojas ir iliustratorės Tove Jansson sugalvotas mažos būtybės, kurios, iš jos bestseleriais tapusių knygų, atgyja animaciniuose filmuose.

Šiame DVD rasite filmukus:

DŽINAS

Muminukas ir Frekensnork paplūdimyje renka kriauklytes. Staiga Muminukas pamato keistą senovinę lempą. Patrynus ją pasirodo džinas, kuris paklausia jų norų. Frekensnork paprašo oerlų vėrinio. Gavusi jj, išaiškėja, kad vėrinys pavogtas iš Filifjonkos.

AITVARAS

Frekensnork ir Mažylė Miu aptinka aitvarą, įstrigusį medžių šakose. Mumių šeimyna, kartu su Snorku, nutaria nukelti jį ir sutaisyti. Paleidę į orą aitvarą, Mumių šeimyna džiaugiasi ir grožisi jo skrydžiu.

RAGANA

Atėjus rudeniui Snusmumrikas išsiruošia į kelionę. Kartu su Muminuku jie nueina iki Vienišojo kalno, kad paskutinį kart pasigrožėtų trolių Mumių slėniu. Ten jie sutinka mergaitę Alisą, kuri laukia savo senelės. Snusmumrikas nori išsiaiškinti, ar tikrai Alisos senelė yra ragana.

KALĖDOS ARTĖJA

Besiruošiant žiemos miegui, Mumių šeimyna gamina šventinę vakarienę. | svečius pakviesta ir mergaitė. Alisa, tačiau jos senelė-ragana uždraudžia Alisai vykti pas Mumius. Nepaisant to, Alisa atvyksta ir tada pasirodo senelė-ragana...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę