0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.99 SoldOut
Knygos "Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD)" aprašymas

Režisierius: Hiroshi Saito

Įgarsinimo kalbos - Lietuvių. rusų, latvių, estų

Regionai - 2, 5

Trukmė: 4 x 23 min.


Nepakartojami troliai Mumiai – tai garsiausios suomių vaikų rašytojas ir
iliustratorės Tove Jansson sugalvotas mažos būtybės, kurios, iš jos
bestseleriais tapusių knygų, atgyja animaciniuose filmuose.


DVD rinkinyje rasite šiuos nuotaikingus animacinius filmukus:


MUMIO TĖČIO PABĖGIMAS

Mumis tėtis bando rašyti memuarus, tačiau niekaip neranda įkvėpimo. Mumė mama jam pataria, kad atsirastų įkvėpimas reikia patirti nuotykių. Tai išgirdęs Stinkis, sugalvoja jiems iškrėsti pokštą...


MEDINĖ DĖŽĖ

Užėjo sausra. Mumių trolių slėnis virsta į tikrą dykumą. Muminukas ir Frekensnork eidami maudytis suranda medinę dėžę, kurioje pilna įvairiausių tropinių vaisių sėklų. Mumių šeimyna nusprendžia jas pasėti ir pažiūrėti kas iš jų užaugs... Kaip ir daugelis dalykų, kurių imasi Mumiai, šis darbas jiems pavyksta. Tačiau ne visi užaugę vaisiai jiems patinka...


DŽIUNGLĖS

Užaugęs tropinių vaisių miškas vaikams atneša daug džiaugsmo – jie jaučiasi it džiunglėse, vaidina Tarzaną ir skina nuo medžių bananus. Laukinių žvėrių tik betrūksta. Stinkis sugalvoja jiems padėti ir paleidžia žvėris iš zoologijos sodo.


ZOOLOGIJOS SODAS

Visa zoologijos sodo komanda gaudo pabėgusius žvėris. Tačiau žvėrims patinka trolių Mumių džiunglėse ir jie visai nenori atgal į narvus. Mumių šeimyna sugalvoja planą kaip jiems padėti.


  • Autorius:
  • Išleidimo metai: 2011
  • ISBN ar kodas: TROLIAI_DEZE

Parašykite atsiliepimą apie "Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Troliai Mumiai. Medinė dėžė (DVD)" perkama kartu