0

Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD)

  • Išleidimo metai: 2011
  • ISBN ar kodas: TROLIAI_SKRYB

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD)" aprašymas

Režisierius: Hiroshi Saito

Įgarsinimo kalbos - Lietuvių. rusų, latvių, estų

Regionai - 2, 5

Trukmė: 4x23 min.


Nepakartojami troliai Mumiai – tai garsiausios suomių vaikų rašytojas ir iliustratorės Tove Jansson sugalvotas mažos būtybės, kurios, iš jos bestseleriais tapusių knygų, atgyja animaciniuose filmuose.


DVD rinkinyje rasite šiuos nuotaikingus animacinius filmukus:


PAVASARIS MUMIŲ SLĖNYJE

Mumių slėnyje pavasaris. Muminukas, mažoji Miu, Snusmumrikas ir Snifas bevaikščiodami gamtoje randa stebuklingą skrybėlę, kuri kiaušinio lukštą paverčia į gražius rožinius debesis.


STEBUKLINGA SKRYBELĖ

Stebuklinga skrybėlė prišaukia daug nemalonumų, todėl Mumiai nusprendžia atsikratyti ja. Grįžęs namo Muminukas paslepia skrybėlę rūsyje ir tada nutinka didelė nelaimė...


SUDUŽĘS LAIVAS

Muminukas ir Snusmumrikas leidžiasi kelionėn į krantą. Ten jie randa seną sudužusį laivą. Mumiams teks sunki užduotis sutaisyti laivą.


NEGYVENAMA SALA

Laivas sutaisytas, galima plaukti į jūrą. Plaukdami Mumiai aptinką salą, kurioje gyvena hatifnatai. Prasidėjus audrai, Mumiai nusprendžia išsilaipinti saloje, tačiau vėjas juos nuneša gilyn į jūrą...

Parašykite atsiliepimą apie "Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Troliai Mumiai. Stebuklinga skrybėlė (DVD)" perkama kartu