0

Trumpa architektūros istorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Trumpa architektūros istorija

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 20x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9955061642

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trumpa architektūros istorija" aprašymas
Į pažintinę kelionę po platų architektūros pasaulį kviečia puikus gidas ir didis eruditas - meno istorijos mokslų daktaras, architektūros istorijos ir restauracijos profesorius, daugelio straipsnių ir knygų autorius. Kelionė ilga: prasideda Mesopotamijoje prieš penkis tūkstančius metų ir baigiasi globaliame pasaulyje XX a. pabaigoje. Knyga pasižymi nuoseklumu: apžvelgus istorinį ir kultūrinį kontekstą, apibūdinami svarbiausi epochos, šalies, stiliaus ir jų atmainos statiniai, iš arti pažvelgiama į tipiškas ir išskirtines detales, papasakojama apie reikšmingiausias asmenybes, tolimas ir artimas įtakas bei sąveikas.

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpa architektūros istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpa architektūros istorija, kurią skaitytojams dovanoja Ramon Rodriguez Llera. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramon Rodriguez Llera su knyga Trumpa architektūros istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpa architektūros istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramon Rodriguez Llera. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpa architektūros istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trumpa architektūros istorija" perkama kartu