0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpa ateities istorija: interneto ištakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Trumpa ateities istorija: interneto ištakos


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.72 SoldOut
Knygos "Trumpa ateities istorija: interneto ištakos" aprašymas
Akademiko ir žurnalisto John Naughton knyga - tai mėginimas pagerbti internetą sukūrusius inžinierius bei mokslininkus ir paaiškinti vertybes ir idėjas, kuriomis jie vadovavosi. Knygos herojai yra žmonės, kurie klojo postmodernaus pasaulio pamatus, pradedant tokiais vizionieriais kaip Josephas Licklideris, Robertas Tayloras, Vannevaras Bushas, Tedas Nelsonas ir baigiant inžinieriais Paulu Baranu, Larry'u Robertsonu, Bobu Kahnu, Timu Bernersu-Lee, pavertusiais svajones mechanine ir programine tikrove. "Trumpa ateities istorija" - tai pagarbos duoklė vizijai ir altruizmui, išradingumui ir ryžtui, o labiausiai - idėjų galiai keisti pasauliui.

  • Autorius: John Naughton
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955716174

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpa ateities istorija: interneto ištakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpa ateities istorija: interneto ištakos, kurią skaitytojams dovanoja John Naughton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Naughton su knyga Trumpa ateities istorija: interneto ištakos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpa ateities istorija: interneto ištakos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Naughton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpa ateities istorija: interneto ištakos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trumpa ateities istorija: interneto ištakos" perkama kartu