TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus

Kaina: 34,39 €
Kaina su kodu: 17,19 €
Nuolaidos kodas: VAU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 34.385 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus" aprašymas

„Ši istorija apima visą Europą. Ji mena ir Atėnų šventyklas, ir Skandinavijos fiordus, ir Bizantijos sienas, ir Venecijos pirklius. Ji kviečia mus išsilaisvinti iš mūsų pačių istorijos ir į praeitį pažvelgti kaip į tolimą šalį, po kurią privalome keliauti atviromis širdimis ir akimis, be išankstinių nuomonių, stengiantis suprasti praeities įvykių sąsajas.“
S. Jenkins

Britų autoriaus Simono Jenkinso knygoje „Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus“ glaustai, bet vaizdingai pasakojama daugiasluoksnė žemyno, kurio imperinės ambicijos, vidiniai susirėmimai ir egzistencinės grėsmės šiandien yra tokie pat aktualūs kaip ir Aleksandro Makedoniečio užkariavimų laikais, istorija.

Sparčiu žingsniu leidžiamasi į kelionę Europos istorijos vingiais, pirmą kartą arba iš naujo susipažįstant su svarbiais politinės arenos veikėjais, tokiais kaip Julijus Cezaris, Karolis Didysis, Žana d’Ark, Napoleonas, Hitleris, Čerčilis, Stalinas, Angela Merkel; su ryškiomis kultūros lauko asmenybėmis, tokiomis kaip Aristotelis, Mikelandželas, Šekspyras, Bethovenas, Hėgelis, Pikaso, Dostojevskis; ir su lemtingai Europos istorijos raidą keitusių įvykių, tokių kaip Romos imperijos pakilimai ir nuosmukiai, Prancūzijos revoliucija, pasauliniai karai, Holokaustas, Sovietų Sąjungos žlugimas, chronologija.

Simonas Jenkinsas – žurnalistas, istorikas, ne vienos knygos autorius. Jis yra buvęs vienų svarbiausių Didžiosios Britanijos laikraščių „Evening Standart“ ir „The Times“ redaktoriumi, šiuo metu dirba „Guardian“ apžvalgininku.


  • Autorius: Simon Jenkins
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026425
  • Vertėjas: Kęstutis Šatkauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Europos šalių istorija

Simon Jenkins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simon Jenkins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trumpa Europos istorija. Nuo Senovės Graikijos ir Romos iki 21 amžiaus" perkama kartu