0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-04-22 Asta

Patiko. Kai kurios dalys paprasčiau, kai kurios geriau parašytos, bet informatyvu ir verta paskaityti.

Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.99 SoldOut
Knygos "Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios" aprašymas

„Fotografija – tai tiesa. O kinas – tiesa, pasikartojanti 24 kadrus per sekundę“, – sakė legendinis Naujosios bangos režisierius Jeanas-Lucas Godard’as. Beje, žymiajam kūrėjui taip pat priklauso posakis, kad „kinas yra gražiausia pasaulio apgaulė“...

Prieštaringas, nuolat kintantis, veržlus ir maištingas – taip galima apibūdinti XX a. vidurio ir antrosios pusės kiną. Būtent tada kinematografija tapo labai įvairi, o skirtingose šalyse nuvilnijo naujosios kino bangos. Įkvėpti prancūzų, savitų kino raiškos būdų ieškojo vokiečiai, britai, amerikiečiai, čekai, rumunai...

Kasmet, tiksliau, kas mėnesį, pasirodydavo filmai, šiandien vadinami šedevrais. Brandžiausius darbus sukūrė Alfredas Hitchcockas, Ingmaras Bergmanas, Federico Fellini, Robert’as Bressonas, Andrejus Tarkovskis, Stanley Kubrickas, Luisas Bu?uelis, Michelangelo Antonioni ir kt.


„Į kiną, piliečiai!“ – tarsi šaukė 8-ojo dešimtmečio režisieriai, išdrįsę nagrinėti aktualias politines, istorines, socialines temas. Ankstesnius filmus ir judėjimus ėmė cituoti postmodernistinis kinas, tarptautinį pripažinimą pelnė Vidurio ir Tolimųjų Rytų filmai.


Antroje „Trumpos kino istorijos“ dalyje aptariami didieji pasaulio kino atradimai, judėjimai, tendencijos ir klasika tapę filmai. Knyga skiriama vyresniųjų klasių moksleiviams ir studentams, taip pat visiems, norintiems geriau pažinti ir suprasti kinematografijos raidą paveikusius procesus.


2015-04-22

Patiko. Kai kurios dalys paprasčiau, kai kurios geriau parašytos, bet informatyvu ir verta paskaityti.

2015-03-26

fantastiška knyga, viskas apie garsiausius režisierius ir jų filmus

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Auksė Kancerevičiūtė, Neringa Kažukauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Auksė Kancerevičiūtė, Neringa Kažukauskaitė su knyga Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Auksė Kancerevičiūtė, Neringa Kažukauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trumpa kino istorija. Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios" perkama kartu