Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 12.99 SoldOut

Knygos „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ aprašymas

Įtaigiai, gyvai ir trumpai – būtent taip lakoniškos kalbos meistras Markas Galeotti knygoje „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ papasakoja visą epinę Rusijos istoriją, dvylika jos gyvavimo amžių – nuo Rusios iki karingos šių dienų Rusijos Federacijos. Ir ši istorija, pačių rusų daugybę sykių perrašyta, padeda suprasti šiandieninius jos veiksmus bei galimą ateitį.

Šalis, neturinti natūralių sienų, vienos etninės grupės, vienos religijos ir tikros vienijančios tapatybės, mitologizavo savo praeitį, kad suvienytų žmones, pateisintų savo karinius sprendimus ir parodytų stiprybę pašaliečiams. Knygos autorius skaitytojus nukelia už mitų į pačią Rusijos istorijos esmę ir apžvelgia svarbiausius jos kūrimosi momentus bei šią šalį viena ar kita kryptimi sukusias asmenybes – pradedant variagų kunigaikščiu Riuriku ir baigiant Putinu.

Šios žavios, keistos, didingos, nepakenčiamos ir kruvinos šalies istorija nagrinėjama prieš akis turint du tarpusavyje susijusius klausimus: kaip vienas kitą keitę išoriniai veiksniai formavo Rusiją ir kaip rusai, pasitelkdami daugybę patogių kultūrinių aiškinimų, aprašydami ir perrašydami savo praeitį tam, kad suprastų savo dabartį bei mėgintų paveikti ateitį, su tuo susitaikė.

Rusai – palimpsestinė tauta. O palimpsestas – tai pergamentas, panaudotas rašyti ant viršaus antrą sykį. Nepatinka senoji – nutrini ir parašai naują istoriją. Būtent taip Rusija elgiasi tiek su savo šalies istorija, tiek su tauta.

M. Galeotti – knygų „Vory. Rusijos supermafija“ ir „Rusijos politinis karas. Peržengiant hibridinio karo ribas“ autorius (abi išverstos į lietuvių k.).


  • Autorius: Mark Galeotti
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269977
  • Vertėjas: Kęstutis Pulokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Mark Galeotti pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Galeotti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ perkama kartu