0

Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094374166

2021-02-28 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu" aprašymas

Pirmoji lietuvių autorių J. Clavo ir A. Levicko knyga „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ sulaukė didžiulės sėkmės Lietuvoje – per dvejus metus knygos leidimas buvo pakartotas net keturis kartus. „Mokome tik to, kuo gyvename patys. Greičiausiai tai ir lemia tiek knygos, tiek mūsų mokymų sėkmę“, – atvirauja knygos autoriai. Sulaukę begalės prašymų plėtoti nekilnojamojo turto temą ir matydami spartų trumpalaikės nuomos verslo populiarėjimą, autoriai ryžosi pasidalyti savo patirtimi šioje srityje. Taip gimė ši – antroji – Jurijaus ir Aurimo knyga „Trumpalaikės nuomos paslaptys“.

Trumpalaikė būsto nuoma yra puikus būdas iš nuomojamo turto gauti didesnę investicijų grąžą. Tačiau tam, kad šis verslas išties teiktų didesnį pelną, reikia patirties ir žinių, kaip nuomojamą objektą tinkamai įrengti, prižiūrėti, kaip gaunamas pajamas paversti pasyviosiomis ir neapsisunkinti papildomais, tik laiką ryjančiais administravimo rūpesčiais.

Taigi šioje knygoje „Trumpalaikės nuomos paslaptys“ jūs:

- sužinosite, kaip pasiruošti trumpalaikės nuomos verslui ir kaip rasti vietas, kuriose būsto nuoma visada paklausi;
- gausite parengtą būsto paruošimo trumpalaikei nuomai algoritmą;
- sužinosite, kokių klaidų nedaryti, kad išvengtumėte didelių laiko ir piniginių sąnaudų;
- gausite patarimų, kaip pakeisti nuomos strategiją pandemijos metu;
- sužinosite, kaip nuomoti būstą pagrindinėse internetinėse platformose;
- išmoksite automatizuoti trumpalaikės nuomos procesus;
- įgysite atmintinių ir kitų priemonių, reikalingų paslaugų kokybei ir pelnui padidinti.

Ši knyga „Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu“ bus naudinga tiek pradedantiesiems, tiek jau turintiems patirties trumpalaikės nuomos versle. Be to, knygoje gausu vertingų patarimų, kaip uždirbti iš šios veiklos net ir pandemijos metu.

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Aurimas Levickas, Jurijus Clavas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurimas Levickas, Jurijus Clavas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu" perkama kartu