0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary" aprašymas

Šis trumpas žodynas, papildytas šnekamosios kalbos žodžiais ir jų junginiais, taip pat įvairių mokslo sričių terminais, skiriamas visiems, besidomintiems anglų kalba, ir ypač tiems, kuriems dažnai tenka bendrauti angliškai su svečiais Lietuvoje ir patiems svečiuotis užsienyje. Tikiuosi, kad naujoji žodyno redakcija bus naudinga visiems, kurie stengiasi nuolat papildyti turimą šnekamosios kalbos žodžių atsargą, padės geriau suprasti naują mokslo bei verslo terminą ar posakį, sutiktą kasdien turtėjančioje vartosenoje.
Linkėdama skaitytojui sėkmės, labai norėčiau, kad tie beveik 25 000 žodžių, sutalpinti į žodyną, neužsigulėtų jo kišenėje, bet greitai taptų kasdienės vartosenos lobynu ir suteiktų pasitikėjimo angliakalbėje aplinkoje.
Sudarytoja L. Zabulienė

 


  • Autorius: Laimutė Zabulienė
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 11x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403590

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalbos žodynai

Laimutė Zabulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Zabulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trumpas anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas/ Short English-Lithuanian and Lithuanian-English dictionary" perkama kartu