⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" aprašymas

Šiame Trumpame žodyne "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" aptariamos lietuvių ir prūsų mitologinės būtybės, pagrindinės religinės kategorijos.

Plačiame įvade apžvelgiama šiandieniai lietuvių ir prūsų religijų tyrimo rezultatai. Žodynas naudingas ir pradedančiam domėtis religijotyra, ir mokslininkui.

Čia Gintaras Beresnevičius, žinomas savitu žvilgsniu ir originaliais religijų tyrimais, pirmąsyk išdėsto savo pažiūras į visus mūsų protėvių religijos reiškinius.


Gintaras Beresnevičius (g. 1961), Kultūros ir meno instituto mokslinis bendradarbis,"Naujojo Židinio" žurnalo ir kultūros savaitraščio "Šiaurės Atėnai" bendradarbis, daugelio pripažintų religijotyros, baltų mitologijos, literatūros studijų autorius, rašytojas, eseistas. Išleistos knygos: "Dausos" (1991 m.), "Baltų religinės reformos' (1995 m.), "Religijų istorijos metmenys" (1997 m.).  • Autorius: Gintaras Beresnevičius
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 218
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-31-9

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas", Gintaras Beresnevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintaras Beresnevičius su knyga "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Beresnevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas" perkama kartu