0

Trumpas matematikos kursas

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 4.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Trumpas matematikos kursas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9955-09-858-9

2020-11-30 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trumpas matematikos kursas" aprašymas

Vadovėlis "Trumpas matematikos kursas" atitinka Kauno technologijos universiteto Chemines technologijos, Dizaino ir technologijų, Elektrotechnikos ir automatikos, Fundamentaliųjų mokslų, Informatikos, Mechanikos, Statybos ir architektūros, Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetuose I kurse dėstomų modulių "Matematika 1" ir "Matematika 2" programą. 

Jame taip pat pateikti tie II kurse dėstomo modulio "Taikomoji matematika" klausimai, kurie yra bendri visoms šių fakultetų studijų programoms.

Manome, kad knyga galės pasinaudoti ir kitų techniškųjų universitetų studentai, taip pat studentai, studijuojantys gamtos, socialinius bei humanitarinius mokslus.

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas matematikos kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpas matematikos kursas, kurią skaitytojams dovanoja Vidmantas Pekarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidmantas Pekarskas su knyga Trumpas matematikos kursas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpas matematikos kursas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Pekarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpas matematikos kursas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trumpas matematikos kursas" perkama kartu