0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.29 SoldOut

Knygos "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" aprašymas

Šis "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" skirtas naudoti mokymo procese, moksliniame-techniniame darbe ir autorių yra siūlomas universitetų, kolegijų ir kitų mokslo įstaigų dėstytojams bei tarptautinių studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys", kurią skaitytojams dovanoja Aleksandr Bogoroš, Kazimieras Juzėnas, Laima Patašienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandr Bogoroš, Kazimieras Juzėnas, Laima Patašienė su knyga "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandr Bogoroš, Kazimieras Juzėnas, Laima Patašienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trumpas teorinės mechanikos terminų rinkinys" perkama kartu