0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas

Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas


2021-04-30 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" aprašymas

Šis trumpas vokiečių - lietuvių ir lietuvių - vokiečių kalbų žodynas skirtas visiems, kas domisi vokiečių kalba, kuriems tenka bendrauti vokiškai su svečiais Lietuvoje ir patiems keliauti po Vokietiją. Jis pravers ir vokiečiams, norintiems suprasti lietuvių kalbą.

Į vokiečių- lietuvių kalbų žodyno dalį įeina apie 8 500 dabartinės vokiečių literatūrinės ir šnekamosios kalbos žodžių ir posakių. Antroji dalis apima 7 500 dabartinės lietuvių kalbos žodžių ir posakių.


  • Autorius: Laima Veršulienė
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 12x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404245

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vokiečių kalbos žodynai

Laima Veršulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laima Veršulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" perkama kartu