0

Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas

Informacija

Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 415
  • ISBN ar kodas: 9789955407607

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" aprašymas

Šis trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas skirtas visiems, kas domisi vokiečių kalba, kuriems tenka bendrauti vokiškai su svečiais Lietuvoje ir patiems keliauti po Vokietiją.

Jis pravers ir vokiečiams, norintiems suprasti lietuvių kalbą.


Į vokiečių-lietuvių kalbų žodyno dalį įeina apie 8500 dabartinės vokiečių literatūrinės ir šnekamosios kalbos žodžių ir posakių.

Antroji dalis apima 7500 dabartinės lietuvių kalbos žodžių ir posakių.

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Nina Prosyčeva. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Nina Prosyčeva su knyga Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Nina Prosyčeva. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" perkama kartu