0

Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955407324

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" aprašymas
Pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus - labai dažnai sutinkamos lietuvių tautosakoje. Tai įdomios, linksmos, didaktinės pasakos, malonios kiekvienam skaitytojui.

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus, kurią skaitytojams dovanoja Pranas Sasnauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pranas Sasnauskas su knyga Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranas Sasnauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" perkama kartu