0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.29 SoldOut

Knygos "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" aprašymas

Pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus - labai dažnai sutinkamos lietuvių tautosakoje. Tai įdomios, linksmos, didaktinės pasakos, malonios kiekvienam skaitytojui.


  • Autorius: Pranas Sasnauskas
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955407324

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus", kurį parašė Pranas Sasnauskas. Siūlome ne tik išsamų "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pranas Sasnauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trumpos lietuvių pasakos apie nykštukus, milžinus ir slibinus" perkama kartu