0

Trupinėlis – duonos vaikelis

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Trupinėlis – duonos vaikelis

  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x29, minkšti vikrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • ISBN ar kodas: 9789955039358

2021-03-31 0.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Trupinėlis – duonos vaikelis" aprašymas

Pasakojimas 4-6 metų vaikams apie tikrąsias gyvenimo vertybes - gerumą užuojautą, pagalbą kitiems, rūpinimąsi nuskriaustaisiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Trupinėlis – duonos vaikelis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Trupinėlis – duonos vaikelis, kurį parašė Birutė Tiknevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų Trupinėlis – duonos vaikelis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Tiknevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Trupinėlis – duonos vaikelis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Trupinėlis – duonos vaikelis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Trupinėlis – duonos vaikelis" perkama kartu