0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys dienos po mirties

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-12-07 Teresė

Knyga man labai patiko. Joje pasakojama, kaip jaunuolis daug mokėsi, troško žinių, atkakliai ieškojo gyvenimo prasmės. Gražiai aprašomi šeimos tarpusavio santykiai. Knygoje daug pamokymų. Patarčiau visiems ją perskaityti.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.99 SoldOut

Knygos "Trys dienos po mirties" aprašymas

Knygoje "Trys dienos po mirties" praeities - dabarties, tėvų - vaikų, meilės - ištikimybės, verslo ir politikos, konfliktų su savimi ir aplinka problematika. Kas yra "tuštybės mugė" ir kokie esame joje - stebėtojai ar dalyviai? Ar viską žinote apie artimuosius? Ar įsivaizduojate mąstančio žmogaus, kurio pasirinkimo galimybės anais laikais buvo gana ribotas, būties tragizmą? Autorius remdamasis savo intelektualine ir emocine patirtimi, pabandė atsakyti į šiuos ir kitus būties problemų klausimus."Nerašau apie tai, ko neišmanau, ko nesu "perleidęs" per save, apmąstęs ir įvertinęs. Aš neteigiu, kad būdavo tik taip, kaip aprašyta knygoje, tačiau esu įsitikinęs, kad galėjo būti taip ir netgi būdavo taip. Patys realiausi įvykiai persipina su tuo, ko nebuvo, bet galėjo būti; knygoje tai, kas patirta, ir tai, kas galėjo būti patirta. Šmėkšteli ir tai, ko norėtųsi, kad būtų patirta...

Daug gero yra dabartyje, tik reikia sugebėti tai pamatyti, bet gerų dalykų būta ir praeityje, reikia nebijoti to pripažinti.

Šią knygą paskatino parašyti atsakomybė istorijai, noras, kad praeitis (tamsi, gūdi - vienų nuomone, ar pernelyg nostalgiškai prisimenama - kitų) būtų pavaizduota objektyviai, o dabartis - teisingai. Tad visai natūraliai iškilo visuomenės, žmogaus, pasaulio likimo klausimai, į kuriuos bandžiau atsakyti remdamasis savo sukaupta intelektualine ir emocine patirtimi. Viso to, kas įvykę, tu negali atsisakyti, bet ir niekas negali iš tavęs atimti. Gal ir gerai - juk taip priartėjama prie žmogaus sielos paslapčių.

Per tėvų ir vaikų santykius, meilės ir ištikimybės problematiką, skausmingą praeities vertinimą bei dabarties (netolimos praeities - ką tik Lietuvai įstojus į Europos sąjungą) aktualijas pabandžiau prisiliesti prie amžinųjų būties ir gyvenimo prasmės problemų, kintančių ir amžinųjų vertybių.

Turėjau tikslą - pasiekti kuo didesnį autentiškumą, tad teko save pastatyti į vieno ar kito herojaus padėtį taip, kad net susilietų mąstysenos. Tačiau nereikia ieškoti šioje knygoje to, ko joje nėra, ir negali būti..."


Vygandas Ostrauskis2017-12-07

Knyga man labai patiko. Joje pasakojama, kaip jaunuolis daug mokėsi, troško žinių, atkakliai ieškojo gyvenimo prasmės. Gražiai aprašomi šeimos tarpusavio santykiai. Knygoje daug pamokymų. Patarčiau visiems ją perskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Trys dienos po mirties"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Trys dienos po mirties", kurią skaitytojams dovanoja Vygandas Ostrauskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vygandas Ostrauskis su knyga "Trys dienos po mirties" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trys dienos po mirties" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vygandas Ostrauskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trys dienos po mirties" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trys dienos po mirties" perkama kartu