0
Trys draugai (Munken Premium)
13.99 InStock

Trys draugai (Munken Premium)

  • Nauja knyga
3.8
(4 įvertinimai)
Internetu: 13,99 €
Knygyne: 17,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-12-06

Informacija

Trys draugai (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9789955138600

13.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.„Trys draugai“ – legendinis vokiečių rašytojo Ericho Marijos Remarko kūrinys apie meilę, draugystę ir skausmą, kuris ženklina herojų likimus besikeičiančioje tarpukario Vokietijoje.


Vokietija, 1928 metai. Po Pirmojo pasaulinio karo praėjo jau dešimtmetis, tačiau beviltiškai pralaimėjusi Vokietija vis dar gydosi jo padarytas žaizdas. Iš fronto grįžę žmonės negali atsikratyti baisių prisiminimų, jiems sunku rasti savo vietą pasikeitusiame pasaulyje. Visur klesti prostitucija, vagystės ir skurdas... Vis garsiau kalbama apie neteisybę, o įtampa kasdien auga, kurstoma infliacijos, bankroto ir nedarbo.


Vieno Vokietijos miesto priemiesčiuose trys draugai, trys jauni vyrai bando išgyventi. Jie ne tik kartu kariavo, bet ir kartu mokėsi mokykloje, o dabar stumia dienas dirbdami mašinų remonto dirbtuvėse, daug gerdami ir neturėdami jokių svajonių ar vilčių. Tokiomis aplinkybėmis draugystė yra vienintelė tikra vertybė.


Kai jie susipažįsta su žavingąja Patricija, ji tampa neatsiejama trijulės dalimi, o jauniausias trijulės narys ją įsimyli ir ima suprasti, kokia didelė laimė yra gyventi. Gyventi šiandiena, negalvojant apie ateitį.

"Trys draugai" - tai nepaprasta knyga apie gyvenimą, draugystę ir meilę. Mylėti, bet nekalbėti apie meilę. Bijoti žodžių, bet nesigėdyti jausmų. Tai Remarko meilė. Be to kaip ir daugelyje rašytojo romanų čia neapsieinama be keršto ir mirties temų.


1938 m. pagal šį romaną buvo sukurtas amerikiečių filmas, tačiau manoma, jog ši istorija įkvėpė ir vėlesnius filmų kūrėjus. Šiandien šis romanas skaitomas vėl ir vėl, o kiekviena skaitytojų karta jame atranda kažką naujo - tai neatsiejamas klasikos bruožas.


„Tam tikra prasme, „Trys draugai“ yra tokia pat išskirtinė knyga kaip ir „Vakarų fronte nieko naujo“, nors jos turinys ir ne toks autentiškas. Šioje knygoje atsispindi branda, kuri rodo ne Remarko kaip žurnalisto genialumą, bet jo interpretacijos, patoso, humoro, iracionalumo, romantizmo vystymo galimybes. <...> Šioje istorijoje esama paprastumo, tiesmukumo ir jėgos, kuri pasirodo didingesnė už politinius neramumus, kurie tėra tik esminių įvykių fonas. Gera – o gal net puiki – knyga.“

Kirkus Reviews


Iš vokiečių kalbos vertė Vytautas Petrauskas

2020-01-07 biskinpederastiska preke

2019-12-06

2019-12-06

2015-09-15 Tomas

Knyga išspausdinta labai neatidžiai - aibės klaidų. Nerekomenduoju šios leidyklos knygų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu