⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Trys draugai

4.8
(28 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-05 Indrė

Tikra meile, tikra draugyste ir fone visuomene paskutiniais Veimaro metais Vokietijoje. Puikus, puikaus rasytojo romanas


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 13.99 SoldOut

Knygos "Trys draugai" aprašymas

Rašytojo Erich Maria Remarque knyga „Trys draugai“ atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu. Vertinga knyga tarnaus ne tik jums, bet ir jūsų vaikams.

„Trys draugai“ – legendinis, nemaria klasiką tapęs, vokiečių rašytojo Erich Maria Remarque kūrinys apie meilę, draugystę ir skausmą, kuris ženklina herojų likimus besikeičiančioje tarpukario Vokietijoje.

Metai po skaudžiai pralaimėto Didžiojo karo Vokietijai nebuvo patys lengviausi. Milžiniška žala paveikė šalies ekonomiką, tačiau dar baisiau – fiziškai ir psichologiškai suluošino tūkstančius žmonių, kurie iš galvos nepajėgia išmesti fronte matytų vaizdų ir vėl gyventi normalų gyvenimą. „Normalaus gyvenimo“ sąvoka, regis, ištrinta visiems laikams. Atmosferos nepagerina ir kiekviename kampe slypintis skurdas, didelis nusikalstamumas, prostitucija ir nedarbas. Žmonės jaučia nepasitenkinimą padėtimi ir nuolatinė infliacija ir pajamų šaltinių praradimas stiprina bendrą įtampą.

Vieno Vokietijos miesto priemiesčiuose trys draugai, trys jauni vyrai bando išgyventi. Jie ne tik kartu kariavo, bet ir kartu mokėsi mokykloje, o dabar stumia dienas dirbdami mašinų remonto dirbtuvėse, daug gerdami ir neturėdami jokių svajonių ar vilčių. Tokiomis aplinkybėmis draugystė yra vienintelė tikra vertybė.

Kai jie pagrindiniai veikėjai susipažįsta su žavingąja Patricija, ji tampa neatsiejama trijulės dalimi, o jauniausias trijulės narys ją įsimyli ir ima suprasti, kokia didelė laimė yra gyventi. Gyventi šiandiena, negalvojant apie ateitį.

„Trys draugai“ – nepaprasta knyga apie gyvenimą, draugystę ir meilę. Mylėti, bet nekalbėti apie meilę. Bijoti žodžių, bet nesigėdyti jausmų. Tai Remarko meilė. Be to kaip ir daugelyje rašytojo romanų čia neapsieinama be keršto ir mirties temų. Iš pirmo žvilgsnio romanas gali pasirodyti tarsi tragiškos meilės istorija, tačiau autorius per ją atskleidžia visos prarastosios kartos skaudulius.

1938 m. pagal romano siužetą buvo sukurtas amerikiečių filmas, tačiau manoma, jog ši istorija įkvėpė ir vėlesnius filmų kūrėjus. Šiandien šis romanas skaitomas vėl ir vėl, o kiekviena skaitytojų karta jame atranda kažką naujo - tai neatsiejamas klasikos bruožas.

„Tam tikra prasme, „Trys draugai“ yra tokia pat išskirtinė knyga kaip ir „Vakarų fronte nieko naujo“, nors jos turinys ir ne toks autentiškas. Šioje knygoje atsispindi branda, kuri rodo ne Remarko kaip žurnalisto genialumą, bet jo interpretacijos, patoso, humoro, iracionalumo, romantizmo vystymo galimybes. <...> Šioje istorijoje esama paprastumo, tiesmukumo ir jėgos, kuri pasirodo didingesnė už politinius neramumus, kurie tėra tik esminių įvykių fonas. Gera – o gal net puiki – knyga.“

Kirkus Reviews

Erich Maria Remarque (1898-1970) – vienas garsiausių praėjusio amžiaus vokiečių rašytojų. Autorius išgyveno pačius skaudžiausius dvidešimtojo amžiaus įvykius, tokius kaip abu Pasauliniai karai, nacių teroras, ekonominis nuosmukis, tarpukario ir pokario sunkumai. Savo kūriniuose jis dažniausiai rašė šias negandas išgyvenusių žmonių gyvenimus. Erich Maria Remarque priskiriamas rašytojams, kurie vadinami prarastąja karta. Jai priklauso žinomi autoriai, tokie kaip Ernest Hemingway, William Faulkner, Francis Scott Fitzgerald, Virginia Woolf, Jaroslav Hašek ir kiti. Šių rašytojų kūrybai būdingas tuštumos jausmas, beprasmybė, nužmogėjimas, moralinių vertybių netektis.

Erich Maria Remarque į Pirmojo pasaulinio karo frontą pateko vos sulaukęs pilnametystės. Sukrėtimai atsispindi ir tolesnėje jo kūryboje. Rašytojas sukūrė keturiolika romanų, taip pat keletą trumposios prozos žanro tekstų. Visame pasaulyje jį išgarsino 1924-tais metais pasirodęs romanas „Vakarų fronte nieko naujo“. Erich Maria Remarque kūryba ir jo neigiama nuostata karo atžvilgiu itin nepatiko nacistinei valdžiai, kuri 1938-tais metais iš rašytojo atėmė Vokietijos pilietybę.

Iš vokiečių kalbos vertė Vytautas Petrauskas.

Trumpas aprašymas vertingos klasikos knygos neatstos, o visi Erich Maria Remarque romanai yra verti jūsų lentynos, todėl kviečiame juos įsigyti internetu. Geros knygos čia kainuoja pigiau, o išsirinkti jas paprasta. Paruošėme aprašymus ir santraukas. Siūlome skaityti ištraukas. Nurodėme svarbiausią informaciją, tokią kaip puslapių skaičius ar vertėjas. Rekomenduojame pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis. Taip pat parengėme gerų kainų pasiūlymų, akcijų bei išpardavimų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Drei Kameraden
  • Autorius: Erichas Marija Remarkas
  • Serija: Munken Premium
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138600
  • Vertėjas: Vytautas Petrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-06

graziai paarasytas tekstas, beprasmis siuzetas, akivaizdi pabaiga...
tikrai dar kartą paskaitysiu pasizymetas citatas, taciau daugiau neskaityciau sios knygos. su visa pagarba lentynose esanciai klasikinei ir moderniai literaturai, deja "trys drauga" tiesiog nuobodi.

2022-10-05

Tikra meile, tikra draugyste ir fone visuomene paskutiniais Veimaro metais Vokietijoje. Puikus, puikaus rasytojo romanas

2022-10-04

Istorija "Trys draugai" tokia prasminga ir verianti sirdi.
As tikrai esu be zado. Neabejotinai tai mano antra megstamiausia Remarko knyga po "Triumfo arka"

2022-10-02

Perskaiciau daugiau nei puse sios knygos, bet tiesiog negalejau jos pabaigti. Mano nuomone buvo nuobodu...

2022-09-29

Tai istorija apie tikrą draugystę. "Trys draugai" išliks mano atmintyje labai ilgai. Knyga suteikė gerų emocijų. Joje pilna sąmojingumo, juoko, meilės, atsidavimo, užsispyrimo, pasiaukojimo ir visa ką reiškia bičiulystė.

2022-01-05

Nuostabi knyga, tikrai teks paskaityti ir kitu Remarko knygu! <3

2021-06-27

Jautriai ir skaudžiai nupasakota istorija, Vakarų frontui neprilygo, bet tikriausiai sunku vertinti Remarko kūrinių pagal gerumą. Jie visi pribloškiantys

2021-06-24

lb patiko, remarkas megstamiausias mano rashytojas

2021-06-23

Triumfo arka patiko labiau

2021-06-17

Fantastinė knyga, be galo įdomi, filosofiška kažkiek ir jokio pataikavomo skaitytojui. Rašymas iš širdies į širdį.

2021-06-16

LIteratūros šedevras, nesuprantu kaip Remarkas sugebėjo tiek daug tokių nuostabių knygų parašyti. Bravo!!!

2021-06-14

Ašaros kaip pupos riedėjo mano skruostais, skaitant šią knygą. LABAI, LABAI jautri istorija.

2021-06-09

Nesunkiai galėčiau pasakyti, kad tai mano mėgstamiausia knyga. Man patinka dauguma knygų, susijusių su karu, bet tai yra kur kas daugiau.

2021-06-08

Tai nuostabiai parašyta, intriguojanti ir graži istorija. Visada maniau, kad Remarkas yra nuobodus, tačiau klydau.

2021-05-27

Pati geriausia Remarko knyga!

2021-05-25

Kaip visad jautriai, įtaigiai ir labai vaizdingai. ❤️

2021-04-14

Remarkas rašo giliai, iki pat jautriausios širdies stygos. Nemirštanti klasika.

2021-03-24

Pati mylimiausia mano skaityta knyga

2021-03-23

Puiki knyga

2021-03-20

Tai bent knyga, ne veltui pripažinta klasika

2021-03-20

Verta laiko ir pinigų

2021-03-04

Remarkas mano mėgstamiausias rašytojas! Labai myliu ir vertinu kiekvieną parašytą knygą <3 rekomenduoju paskaityti ir šią jeigu dar nesate skaitę

2021-03-04

Man asmeniškai geriausia Remarko knyga. Apskritai šio autoriaus knygos nuostabios

2021-03-04

Labai greitai susiskaitė, tikrai verta kiekvienam turėti savo namų bibliotekoje ;)

2021-03-04

Rekomenduoju verta dėmesio

2021-03-04

Nuostabi klasika 10/10

2019-12-06

2019-12-06

Parašykite atsiliepimą apie "Trys draugai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trys draugai", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Trys draugai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trys draugai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trys draugai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trys draugai" perkama kartu